Urodzony sportowiec gdzie obejrzeć
Urodzony sportowiec cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Czas trwania

2h 17m


Data wydania

11.05.1984


Oryginalny tytuł

The Natural


Twórcy

Barry Levinson


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Urodzony sportowiec (1984)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Urodzony sportowiec w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Dziecięce marzenia, domowej roboty kij baseballowy z gałęzi uderzonej przez piorun i przede wszystkim - niegasnąca pasja. Roy Hobbs w wieku czternastu lat postawił sobie za cel zostanie gwiazdą baseballu. Nic nie było w stanie go zatrzymać. Szybko osiągnął swoje marzenia o sukcesie, ale nie na długo mógł cieszyć się sławą. Jego aspiracje brutalnie przerwało spotkanie z tajemniczą kobietą, która usiłowała odebrać mu życie. Po wielu latach Hobbs zdał sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zmierzyć się ze swoimi słabościami. I poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, na którego szali leżała ich wspólna przyszłość.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Urodzony sportowiec w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Urodzony sportowiec Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne