Wielki george foreman gdzie obejrzeć
Wielki george foreman cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Historyczny


Czas trwania

2h 9m


Data wydania

27.04.2023


Oryginalny tytuł

Big George Foreman


Twórcy

George Tillman Jr.


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Wielki george foreman (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Wielki george foreman w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Film "Big George Foreman" przedstawia inspirującą prawdziwą historię jednego z najbardziej spektakularnych powrotów w historii sportu. Historię przemieniającą siłę możliwości drugiej szansy. Foreman, napędzany trudnościami swojego ubogiego dzieciństwa, skupił swój gniew na osiągnięciu sukcesu. Zdobył złoty medal olimpijski oraz tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Następnie, po doświadczeniu przełomowego momentu bliskiego śmierci, który odciągnął go od boksu do roli duchownego, Foreman stanął przed kolejnym wyzwaniem. Zmotywowany trudnościami, z jakimi borykała się jego społeczność zarówno pod względem duchowym, jak i finansowym, postanowił powrócić na ring. Jego historyczny comeback, który zaowocował ponownym zdobyciem mistrzowskiego tytułu, uczynił go najstarszym mistrzem świata w wadze ciężkiej w historii boksu. To stanowiło wyjątkowo mało prawdopodobne osiągnięcie.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Wielki george foreman w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Wielki george foreman Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne