Wielki zielony krokodyl domowy gdzie obejrzeć
Wielki zielony krokodyl domowy cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Familijny, Komedia, Muzyczny


Czas trwania

1h 46m


Data wydania

07.10.2022


Oryginalny tytuł

Lyle, Lyle, Crocodile


Twórcy

Josh Gordon, Will Speck


Kraj produkcji

IT, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Wielki zielony krokodyl domowy (2022)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Wielki zielony krokodyl domowy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Po przeprowadzce rodziny Primmów do Nowego Jorku, ich syn Josh zmaga się z aklimatyzacją w nowej szkole i zawiązywaniem przyjaźni. Sytuacja ulega zmianie, gdy Josh zaprzyjaźnia się z Lyle'm. Czyli śpiewającym krokodylem (w tej roli Shawn Mendes), który ma słabość do kąpieli, kawioru, muzyki i zamieszkuje na strychu ich nowego domu. Niebawem, między chłopcem a krokodylem rodzi się niezwykłe więzi. Jednak ich spokój zakłóca zły sąsiad, pan Grumps (Brett Gelman), co zmusza Primmów do współpracy z Hector'em P. Valenti (Javier Bardem), właścicielem Lyle'a. Ich celem jest udowodnienie światu, że obecność wielkiego śpiewającego krokodyla o wyjątkowym charakterze nie jest niczym złym.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Wielki zielony krokodyl domowy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Wielki zielony krokodyl domowy Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne