Willy Wonka i fabryka czekolady gdzie obejrzeć
Willy Wonka i fabryka czekolady cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,8 imdb 0 0 0


Gatunek

Familijny, Komedia, Fantasy


Czas trwania

1h 39m


Data wydania

29.06.1971


Oryginalny tytuł

Willy Wonka & the Chocolate Factory


Twórcy

Mel Stuart


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

G

Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Willy Wonka i fabryka czekolady w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Charlie, młody chłopiec z wielodzietnej rodziny, wytęża siły, aby wesprzeć domowników. Bieda rządzi w ich domu, zmuszając Charliego do ciężkiej pracy na rzecz wyżywienia matki i schorowanych dziadków. Marzy tylko o jednym – o możliwości zobaczenia wnętrza gigantycznej fabryki czekolady Willy'ego Wonki. Fabryka ta została zamknięta na lata, ponieważ Wonka obawiał się szpiegów pragnących ukraść sekretne przepisy na czekoladę. Jego największym rywalem jest Slughworth. Willy Wonka ogłasza jednak, że otworzy swoje progi dla pięciu szczęśliwców, którzy znajdą złote bilety ukryte w czekoladowych tabliczkach. Cały świat wpada w szał, masowo kupując czekolady w nadziei na znalezienie biletu. Pierwsze cztery bilety szybko znajdują bogate i rozpieszczone dzieci, a piąty bilet początkowo wpada w ręce oszusta. Charlie, tracąc już nadzieję, kupuje za ostatnie pieniądze czekoladę, w której odnajduje ostatni, upragniony bilet. Arthur Slugworth nie zostaje w tyle, oferując każdemu z dzieci ogromną fortunę w zamian za wykradzenie Wonki jego tajemnicy najnowszej czekolady. Dzień później rozpoczyna się wyczekiwana wizyta w fabryce, z Willy'm Wonką jako przewodnikiem. Zanim dzieci wkroczą do środka, muszą podpisać tajemniczą umowę, a następnie rozpoczyna się pełna niespodzianek eksploracja fabryki.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Willy Wonka i fabryka czekolady w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Willy Wonka i fabryka czekolady Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne