World Trade Center gdzie obejrzeć
World Trade Center cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Historyczny


Czas trwania

2h 9m


Data wydania

09.08.2006


Oryginalny tytuł

World Trade Center


Twórcy

Oliver Stone


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

World Trade Center (2006)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film World Trade Center w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Spokojny dzień w Nowym Jorku nagle przerywa dramatyczne wydarzenie, symbolizowane przez tragiczny lot samobójczego ptaka. Wówczas grupa odważnych policjantów ochotników pod dowództwem sierżanta Johna McLoughlina rusza na pomoc poszkodowanym. Opowieść oparto na autentycznych wydarzeniach z życia Johna McLoughlina i Williama J. Jimeno. Czyli policjantów, którzy w dniu 11 września 2001 roku znaleźli się uwięzieni w zawalonych wieżach World Trade Center. Stanęli przed ogromnym wyzwaniem przetrwania.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć World Trade Center w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

World Trade Center Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne