Wybory gdzie obejrzeć
Wybory cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat, Romans, Tajemnica


Czas trwania

1h 39m


Data wydania

23.04.1999


Oryginalny tytuł

Election


Twórcy

Alexander Payne


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy


Kategoria wiekowa

R

Wybory (1999)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Wybory w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Tracy to niezwykle ambitna uczennica, która pragnie zostać liderką szkolnego samorządu. Jako jedyna kandydatka w wyścigu wyborczym, wydaje się mieć pewne zwycięstwo, jednak opiekun samorządu, pan McAllister, postanawia nauczyć ją pokory. Przekonuje Paula, najpopularniejszego chłopaka w szkole i gwiazdę futbolową, aby stanął w wyborach przeciwko niej. Rozpoczyna się zacięta rywalizacja, w której Tracy jest zdeterminowana, by za wszelką cenę wygrać z przeciwnikiem.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Wybory w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Wybory Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne