Wydział Rosja gdzie obejrzeć
Wydział Rosja cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Romans


Czas trwania

2h 4m


Data wydania

21.12.1990


Oryginalny tytuł

The Russia House


Twórcy

Fred Schepisi


Kraj produkcji

SU, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Wydział Rosja (1990)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Wydział Rosja w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Brytyjski redaktor Barley Blair (Sean Connery), indywidualista i łobuz, entuzjasta jazzu oraz mocnych trunków, żywi głębokie zainteresowanie rosyjską kulturą. Regularnie odwiedza Rosję, często uczestnicząc w moskiewskich targach książki. Ceni sobie rosyjski humor i ich filozoficzne rozmyślania nad przemożną beznadzieją. Podczas jednej z wizyt w Rosji, Blair zaprzyjaźnia się z naukowcem Sawiliewem. Czyli renomowanym fizykiem związanym z przemysłem obronnym, który zgromadził informacje o wojskowym potencjale swojego kraju. W dążeniu do przyspieszenia procesu rozbrojenia i pierestrojki, Sawiliew proponuje Blairowi, by ten pomógł opublikować te dane na Zachodzie. Zadanie przemycenia do Londynu manuskryptu z danymi o uzbrojeniu Armii Czerwonej powierzono Katji (Michelle Pfeiffer).

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Wydział Rosja w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Wydział Rosja Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne