Zabójca gdzie obejrzeć
Zabójca cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Akcja, Sci-Fi, Thriller


Czas trwania

1h 28m


Data wydania

31.03.2023


Oryginalny tytuł

Assassin


Twórcy

Jesse Atlas


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Zabójca (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Zabójca w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

W przyszłości, tajemnicza jednostka specjalna dysponuje zaawansowaną technologią umożliwiającą przejęcie kontroli nad ludzkimi ciałami i przekształcanie ich w żywe bronie. Po śmierci jednego z agentów w trakcie operacji, jego żona podejmuje się zemsty. Chce pociągnąć do odpowiedzialności osobę odpowiedzialną za jego zgon. Film akcji z wątkami science fiction. W jego obsadzie znalazł się Bruce Willis, kreujący swoją ostatnią rolę przed przejściem na emeryturę.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Zabójca w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Zabójca Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne