Zły wpływ gdzie obejrzeć
Zły wpływ cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller


Czas trwania

1h 39m


Data wydania

09.03.1990


Oryginalny tytuł

Bad Influence


Twórcy

Curtis Hanson


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Zły wpływ (1990)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Zły wpływ w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Michael Boll uwikłuje się w konflikt w barze, gdzie otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od obcego. Tego samego wieczoru, Michael ponownie napotyka tego mężczyznę. Między nimi szybko rodzi się przyjaźń. Charyzmatyczny Alex w krótkim czasie zyskuje zaufanie Michaela. Stopniowo zaczyna dominować nad przyjacielem, powodując destrukcję w jego życiu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Zły wpływ w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Zły wpływ Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne