Zwarcie gdzie obejrzeć
Zwarcie cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat


Czas trwania

1h 45m


Data wydania

17.06.2020


Oryginalny tytuł

Surge


Twórcy

Aneil Karia


Kraj produkcji

Wielka Brytania


Zwarcie (2020)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Zwarcie w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Joseph (Ben Whishaw) jest pracownikiem ochrony na lotnisku w Londynie, codziennie zmaga się z narastającą frustracją i poczuciem pustki życiowej. W pewnym momencie, pod wpływem chwili buntu, Joseph wyzwala ze siebie dziką i nieokiełznaną wersję swojej osobowości. To staje się początkiem jego nieprzewidywalnej podróży przez Londyn, w trakcie której przeżywa życie w jego najbardziej ekstremalnej formie.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Zwarcie w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Zwarcie Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne