Buntowniczka Nell gdzie obejrzeć
Buntowniczka Nell cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Sci-Fi & Fantasy, Akcja i Przygoda


Data wydania

29.03.2024


Oryginalny tytuł

Renegade Nell


Twórcy

Sally Wainwright


Kraj produkcji

Wielka Brytania


Buntowniczka Nell (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Buntowniczka Nell w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Anglia, rok 1705. Niesłusznie oskarżona o zabójstwo, Nell Jackson wraz z siostrami ucieka przed sprawiedliwością, angażując się w rabunki na drogach, by przetrwać. Pomoc przychodzi od nieustraszonego skrzata Billy’ego Blinda, obdarzonego nadprzyrodzonymi mocami. Nell zaczyna rozumieć, że jej obecna sytuacja poza granicami prawa nie jest dziełem przypadku. Ma ona bowiem znacznie większe znaczenie, niż mogłaby przypuszczać: stoi przed misją pokrzyżowania magicznego spisku wymierzonego w królową Anglii.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Buntowniczka Nell w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Buntowniczka Nell Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne