Dwa światy gdzie obejrzeć
Dwa światy cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 8,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Familijny, Sci-Fi & Fantasy


Czas trwania

24m


Data wydania

09.01.1995


Oryginalny tytuł

Spellbinder


Twórcy

Mark Shirrefs, John Thomson


Kraj produkcji

Australia, Polska


Dwa światy (1995)

Liczba sezonów: 2

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Dwa światy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Podczas szkolnego wyjazdu w Górach Błękitnych, Paul Reynolds (w tej roli Zbigniew Trofimiuk) natrafia na tajemne przejście do innego wymiaru. Wymiar ten przypomina Europę czasów średniowiecza pod względem cywilizacyjnym. W tym świecie władzę sprawują magowie, którzy z czasem zaczynają obawiać się wiedzy, którą przynosi ze sobą Paul. W tej niezwykłej rzeczywistości chłopak znajduje wsparcie w osobie nowo poznanej przyjaciółki, Riany (Gosia Piotrowska).

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dwa światy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dwa światy Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne