Fabryka lalek gdzie obejrzeć
Fabryka lalek cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat


Data wydania

27.11.2023


Oryginalny tytuł

The Doll Factory


Twórcy

Charley Miles


Kraj produkcji

Wielka Brytania


Fabryka lalek (2023)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Fabryka lalek w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Londyn, w sercu XIX wieku. Rudowłosej Iris (Esme Creed-Miles) towarzyszy jej siostra bliźniaczka, spokojna i wycofana Rose (Mirren Mack). To z nimi dzieli pracę w sklepie należącym do pani Salter (Pippa Haywood). Ich zajęciem jest malowanie lalek, często według indywidualnego zamówienia, gdzie odwzorowują na zabawkach rysy dziecięcych twarzy. Iris wyróżnia się na tle swojej siostry: jest pełna odwagi, sprzeciwia się niesprawiedliwości i troszczy się o dzieci ulicy. Dąży do zmiany swojego losu, marząc o karierze malarki. Jej osobowość przyciąga uwagę Silasa (Eanna Hardwicke), handlarza antykami i preparatami zwierząt. Jednakże, zauroczony nią mężczyzna musi stawić czoła rywalowi. Czyli pewnemu siebie, młodemu malarzowi Louisowi Frostowi (George Webster), który oferuje Iris zostanie swoją muzą w zamian za lekcje malowania. Wybór ten prowadzi Iris ku nowemu rozdziałowi w jej życiu, wymuszając jednak rezygnację z dotychczasowej bliskości z siostrą. Adaptacja serialowa bazuje na dziele Elizabeth Macneal o tym samym tytule.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Fabryka lalek w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Fabryka lalek Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne