Inspector Rishi gdzie obejrzeć
Inspector Rishi cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dramat, Tajemnica, Akcja i Przygoda


Data wydania

29.03.2024


Oryginalny tytuł

Inspector Rishi


Twórcy

J. S. Nandhini


Kraj produkcji

Indie


Inspector Rishi (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Inspector Rishi w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Rishi Nandhan to sceptyczny, jednooki inspektor wydziału kryminalnego. Wspomagany przez swoich dwóch zaufanych podinspektorów Ayyanara i Chitrę, bada dziwne i oszałamiające sprawy dotyczące zjawisk nadprzyrodzonych i paranormalnych. Nie cofa się przed niczym w swoich wysiłkach na rzecz odkrycia prawdy o niewyjaśnionych morderstwach. Jednocześnie zmaga się z różnymi wyzwaniami w życiu osobistym.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Inspector Rishi w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Inspector Rishi Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne