Kiri i Lou gdzie obejrzeć
Kiri i Lou cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Kids, Familijny


Data wydania

18.03.2019


Oryginalny tytuł

Kiri and Lou


Twórcy

Harry Sinclair


Kraj produkcji

Kanada, Nowa Zelandia


Kiri i Lou (2019)

Liczba sezonów: 3

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Kiri i Lou w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Kiri to mały dinozaur o zuchwałym charakterze i niespożytej energii. Jej najlepszy przyjaciel, Lou, wyróżnia się znacznie bardziej spokojnym temperamentem. Jest pełen troski, delikatności i łatwo się porusza. Razem przemierzają tropikalny las, doświadczając różnorodnych przygód i nawiązując nowe znajomości. Podczas swoich wędrówek uczą się, jak radzić sobie z przeciwnościami. I jak znajdować rozwiązania problemów, zawsze z uśmiechem i piosenką na ustach!

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Kiri i Lou w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Kiri i Lou Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne