Ourika gdzie obejrzeć
Ourika cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dramat, Akcja i Przygoda


Czas trwania

52m


Data wydania

28.03.2024


Oryginalny tytuł

Ourika


Twórcy

Booba, Clément Godart


Kraj produkcji

Francja


Ourika (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Ourika w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

W 2005 roku, na obrzeżach francuskich miast, rozgrywa się skandal związany z handlem narkotykami. Wprowadza on zamęt w życiu rodziny zajmującej się tym procederem. Driss, obiecujący student, wplątuje się w przejmowanie kontroli nad rodzinnych interesem, co prowadzi do jego upadku. Na jego ścieżce pojawia się William, młody i ambitny policjant z silnymi przekonaniami, który jest zdeterminowany, aby zatrzymać Drissa. Rozpoczyna się zażarta rywalizacja, która ostatecznie przenosi ich do doliny Ourika.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Ourika w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Ourika Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne