Piotruś Królik gdzie obejrzeć
Piotruś Królik cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,7 imdb 0 0 0


Gatunek

Animacja, Kids, Familijny


Czas trwania

12m


Data wydania

20.03.2013


Oryginalny tytuł

Peter Rabbit


Twórcy

David McCamley


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Irlandia, Wielka Brytania


Piotruś Królik (2013)

Liczba sezonów: 3

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Piotruś Królik w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Nickelodeon ożywia cenną ikonę literatury Piotra Królika dzięki nowemu animowanemu CG serialowi dla przedszkolaków Piotruś Królik. Seria jest nową odsłoną popularnych książek dla dzieci Beatrix Potter, opartych na Piotrze Króliku. Peter Rabbit ma cele edukacyjne, które zachęcają przedszkolaków do nauki rozwiązywania problemów i umiejętności interpersonalnych. A także poczucia własnej skuteczności, odporności, pozytywnego przewartościowania oraz rozwijania zainteresowania i szacunku dla natury.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Piotruś Królik w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Piotruś Królik Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne