Rhythm + Flow: Włochy gdzie obejrzeć
Rhythm + Flow: Włochy cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Reality


Data wydania

19.02.2024


Oryginalny tytuł

Nuova Scena


Kraj produkcji

IT


Rhythm + Flow: Włochy (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Rhythm + Flow: Włochy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Talent show muzyczny, którego gospodarzami są Fabri Fibra, Geolier i Rose Villain. Zabiera nas w podróż po ulicach Rzymu, Neapolu i Mediolanu w poszukiwaniu nowego talentu we włoskim rapie. Program ma na celu odkrycie artystów, którzy zostaną nowymi legendami sceny rapowej we Włoszech. A zwycięzca ma szansę zgarnąć nagrodę w wysokości 100 000 euro. Uczestniczący młodzi raperzy będą mieli okazję wykazać się w improwizacjach, bitwach rapowych oraz w tworzeniu teledysków. Program zyska dodatkowy wymiar dzięki udziałowi specjalnych gości. To Guè, Madame, Marracash i Noyz Narcos, którzy wesprą jury w pierwszych etapach konkurencji. Zadaniem uczestników będzie stworzenie 16 własnych wersów do ikonicznych utworów tych ikon włoskiego rapu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Rhythm + Flow: Włochy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Rhythm + Flow: Włochy Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne