Ronja, córka zbójnika gdzie obejrzeć
Ronja, córka zbójnika cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Familijny, Dramat, Akcja i Przygoda


Data wydania

28.03.2024


Oryginalny tytuł

Ronja Rövardotter


Twórcy

Hans Rosenfeldt


Kraj produkcji

Niemcy, Litwa, Szwecja


Ronja, córka zbójnika (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Ronja, córka zbójnika w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Opowieść ta śledzi losy nieustraszonej i buntowniczej Ronji. Czyli córki wodza bandy rozbójników, która przyszła na świat w zamku położonym w średniowiecznej Skandynawii. W miarę dorastania dziewczyna odkrywa tajemnice otaczającego zamek magicznego, aczkolwiek pełnego niebezpieczeństw lasu, zamieszkanego przez niezwykłe i zagadkowe istoty. W tym dzikim świecie odnajduje swój prawdziwy dom, daleko od murów jej ojcowskiej fortecy. A w lesie spotyka również Birka, rówieśnika pochodzącego z rywalizującej grupy. To staje się początkiem zakazanej przyjaźni prowadzącej do głębokiego konfliktu rodzin. W tym samym czasie na zamku zjawia się szeryfka o złej sławie. Ma za zadanie raz na zawsze wyeliminować zbójników z lasu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Ronja, córka zbójnika w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Ronja, córka zbójnika Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne