Seks w wielkim mieście gdzie obejrzeć
Seks w wielkim mieście cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat


Czas trwania

25m


Data wydania

06.06.1998


Oryginalny tytuł

Sex and the City


Twórcy

Darren Star


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Seks w wielkim mieście (1998)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Seks w wielkim mieście w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Serial ukazuje losy czterech zupełnie różnych, ekscentrycznych przyjaciółek. Główna postać, Carrie, poszukuje miłości swojego życia, jednocześnie pisząc felietony o seksie dla nowojorskiego dziennika. Charlotte, pasjonatka sztuki zatrudniona w galerii, liczy się z licznymi poświęceniami w imię miłości. Samantha, niezależna i odnosząca sukcesy kobieta, podchodzi do tematu seksu z dystansem i humorem. Miranda, z pozoru surowa i autorytatywna bizneswoman, w rzeczywistości posiada głębokie i złożone emocje.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Seks w wielkim mieście w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Seks w wielkim mieście Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne