The Ark gdzie obejrzeć
The Ark cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 5,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Sci-Fi & Fantasy, Tajemnica


Data wydania

01.02.2023


Oryginalny tytuł

The Ark


Twórcy

Dean Devlin


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


The Ark (2023)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial The Ark w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Sto lat w przyszłości, z inicjatywy zapewnienia przetrwania ludzkości, rozpoczęto misje kolonizacyjne na inne planety. W trakcie pierwszej takiej misji, statek kosmiczny Ark One napotyka na katastrofę. Prowadzi ona do znacznych zniszczeń i strat w ludziach. Z ponad rokiem podróży do celu, w obliczu braku niezbędnych zapasów i przywództwa, załodze wypada pokazać, co w nich najlepsze. Muszą utrzymać kurs i przetrwać.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć The Ark w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

The Ark Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne