The Baxters gdzie obejrzeć
The Baxters cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dramat


Data wydania

27.03.2024


Oryginalny tytuł

The Baxters


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


The Baxters (2024)

Liczba sezonów: 3

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial The Baxters w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Zainspirowany serią "Odkupienie" Karen Kingsbury, czołowej autorki New York Timesa, pierwszy sezon "The Baxters" koncentruje się wokół historii Kari. Czyli córki Elizabeth i Johna, która odkrywa zdumiewającą prawdę o tajemniczym romansie swojego męża Tima. W obliczu kryzysu w swoim małżeństwie, Kari musi szukać wsparcia w swojej wierze i bliskości z rodziną.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć The Baxters w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

The Baxters Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne