Apex Legends Mobile wskazówki, hacki i sztuczki dla potomnych


ADMIN 16 stycznia, 2023

artykuł

Oto kilka ciekawych wskazówek do gry Apex Legends Mobile, czyli strzelanki battle royale tworzonej z myślą o smartfonach. Możecie się w niej mierzyć, solo lub jako członek oddziału, z wieloma graczami podczas rywalizacji na obszernej mapie.

W naszym spisie porad i trików skupimy się na najważniejszych aspektach gry, objaśniając niektóre zagadnienia i odpowiadając na najczęściej zadawane pytania związane z tytułem wydanym przez studio Electronic Arts. Podane przez nas wskazówki, miejmy nadzieję, przyniosą wam sporo zwycięstw i uprzyjemnią czas spędzony w Apex Legends Mobile! Powodzenia!

Dobrym wprowadzeniem będzie obserwacja strategii i taktyk innych graczy. Może to być na Twitchu lub YouTube, na żywo lub w formie filmików. Prawdopodobnie nauczysz się fajnych trików i rozwiązań lub różnych posunięć, które możesz dodać do swojego arsenału. Moment, w którym myślisz, że skończyłeś się uczyć, jest momentem, w którym osiągnąłeś szczyt umiejętności.

Po pierwsze oznaczaj, bo to właśnie o tym często zapominają gracze i to nie tylko w Apex Legends Mobile, ale w wielu podobnych grach. Oznaczając wskazujesz sojusznikom z zespołu cenne przedmioty, a także wrogów, gdy tylko jakichś dostrzeżesz.

Jeśli dopiero zaczynasz grę, dobrze będzie skupić się na jednej postaci. Gdy znajdziesz ulubionego czempiona, graj nim na tyle długo, by opanować go do perfekcji, a dopiero później zacznij testować innych. Na starcie upewnij się, że spędziłeś wystarczająco czasu na Strzelnicy. Możesz ją odwiedzić poprzez ustawienie jej jako aktywny tryb gry. Na Strzelnicy otrzymujesz do testowania wszystkie bronie i gadżety. Nie ma tam żadnych wrogów, będziesz trenował tylko z tarczami i manekinami.

Jeżeli chodzi o samą grę to z podstawowych rzeczy warto wymienić konieczność bycia w ciągłym ruchu. Apex Legends Mobile to dynamiczny shooter, więc pozostawanie w ruchu jest nieodłączną częścią zabawy. Przede wszystkim jednak pomaga to uniknąć obrażeń. Stanie w miejscu to najlepszy przepis na szybką klęskę, stajesz się wtedy łatwym celem. Biegaj, biegaj i jeszcze raz biegaj!

Noś odpowiedni zestaw broni, które wykorzystasz w różnych sytuacjach. Zawsze miej przy sobie broń do szybkiego eliminowania wrogów z bliska (na przykład strzelbę lub pistolet maszynowy) i jedną na daleki dystans (może to być karabin snajperski).

Staraj się trzymać razem z kolegami z drużyny, nawet jeśli grasz w kolejce solo. Apex Legends Mobile umieszcza cię w drużynie niezależnie od tego, co robisz. Trzymanie się kolegów z drużyny może przynieść korzyści, zwłaszcza że prawdopodobnie będziesz musiał stawić czoła co najmniej kilku gotowym drużynom. Możesz ćwiczyć bycie w drużynie, nawet jeśli inni gracze są źli, to na dłuższą metę i tak wyjdzie ci to na dobre.

Podobnie jak w przypadku większości strzelanek i ogólnie w każdej grze zorientowanej na PvP, zawsze powinieneś trzymać się wzniesienia wtedy, gdy tylko jest to możliwe. O wiele łatwiej jest celować w dół i strzelać do celów pod tobą niż do celów nad tobą. Znajomość mapy to wszystko. Apex Legends korzysta z ogromnej mapy z mnóstwem budynków, zakamarków, kryjówek i miejsc zrzutu łupów. Im szybciej poznasz mapę, tym lepiej.

Statek desantowy to jedna z najczęściej pomijanych części Apex Legends Mobile. Miejsce upuszczenia może dać ci wyraźną przewagę, zwłaszcza jeśli wiesz, gdzie znajdują się łupy. Dodatkowo możesz szybko zejść w dół lub użyć elementów sterujących, aby odlecieć dalej. Tak czy inaczej, miejsce upuszczenia ma znaczenie.

Myśl nieszablonowo. Wiele osób może widzieć skocznię Octane'a i myśleć o niej jako o drodze ucieczki na wyższy poziom. Zdecydowanie tak, ale dlaczego by nie być trochę szalonym i od czasu do czasu użyć jej, aby przeskoczyć przeszkodę z członkiem drużyny i skosić przeciwnika z góry? Ogólnie wydaje się, że Apex Legends promuje kreatywne myślenie w grze, a więc puść wodzę fantazji.

Wspinaczka ma kluczowe znaczenie dla zdobycia wysokiego terenu, który jest jedną z najkorzystniejszych pozycji do zajęcia podczas walki. W grze możesz w zasadzie wspiąć się na wszystko na mapie oprócz dużych gór. Poćwicz wspinaczkę i przyzwyczaj się do towarzyszącej jej animacji.

Mądrze wykorzystaj swój czas i postaraj się zachować spokój. Uzdrawiaj się przedmiotami, kiedy tylko możesz, przeładowuj broń i spróbuj uzyskać lepszy kąt na każdego, kto się do ciebie zbliża. Czasami ludzie zostają postrzeleni w grze lub utknęli poza okręgiem i zaczynają panikować. Wtedy zwykle szybko ulegają skoszeniu.

Ślizganie się świetnie nadaje się do szybkiego zjeżdżania w dół, jednocześnie utrudniając otrzymanie trafienia. W Apex Legends Mobile powinieneś także wyrobić sobie nawyk ślizgania się po zakrętach, aby wrogowie po drugiej stronie mieli większe trudności z przewidywaniem twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz zaskoczyć przeciwników i rozpocząć celne strzały, zanim oni to zrobią.

Strzelanie z biodra ma większy rozrzut pocisków niż ADS, co skutkuje niższą celnością, ale poprawa możliwości poruszania się jest tego warta. Używając techniki strzelania z biodra, możesz także łatwiej strzelać w przód i w tył podczas strzelania, co jeszcze bardziej zwiększa twoją nieuchwytność. Wyrób sobie nawyk strzelania z biodra zawsze, gdy znajdziesz się w odległości około 15 metrów od wroga.

Eksperymentuj z różnymi czułościami, aby znaleźć ustawienie, które najlepiej ci odpowiada. Aby to zrobić, przejdź do Ustawień, a następnie wybierz Czułość. Domyślna ogólna czułość to Średnia, ale możesz ją dostosować do tego, z czym czujesz się najbardziej komfortowo.

Jesteś zmęczony grą? Narastająca niechęć powoduje, że stajesz się nerwowy i gra, zamiast przynosić rozrywkę, staje się katorgą. W takiej sytuacji odpocznij od battle royale. Jeśli jednak za bardzo się wciągnąłeś i nie zamierzasz przestać, to przynajmniej spróbuj urozmaicić sobie rozgrywkę. Wiedz, że gra oferuje tryb zespołowego deathmatchu. Niech to będzie miła odskocznia. A jeśli możesz, podłącz kontroler! Szybko zorientujesz się, że rozgrywka jest wtedy o wiele wygodniejsza i na pewno będzie to dla ciebie nowość.

Uwaga! Szukając w internecie łatwych sposobów na zdobycie zasobów i innych ułatwień na pewno natkniesz się na wiele fejkowych generatorów, zwykle są zatytułowane Apex Legends Mobile hack lub Apex Legends Mobile cheats. Nigdy z nich nie korzystaj! Zwykle mają one na celu wyłudzenie od ciebie pieniędzy, a ostatecznie i tak nie otrzymasz obiecywanych zasobów. Czy istnieją kody do Apex Legends Mobile? Wygląda na to, że nie, twórcy nie wprowadzili do gry kodów, które mogłyby uprościć graczom rozgrywkę.


Udostępnij:

Najnowsze wpisy