Madonna sprzedaje dom kupiony od The Weeknda za 26 Milionów!


ADMIN 8 stycznia, 2023

artykuł

Dokładnie rok temu Madonna nabyła luksusową rezydencję w Hidden Hills w Los Angeles. Lokalizacja od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem wśród celebrytów, bowiem swoje domy mieli tam m.in. Kim Kardashian, Drake, Kylie Jenner i Jessica Simpson. Królowa popu nabyła nieruchomość od piosenkarza znanego jako The Weeknd, który zainkasował za nią aż 19,3 milionów dolarów. Madonna planuje na sprzedaży domu zarobić - od potencjalnego kupca żąda prawie 26 milionów dolarów!

Do kupienia jest rezydencja słynnej Madonny, w której słynna piosenkarka mieszkała jedynie rok. Zainteresowani zakupem luksusowej nieruchomości muszą dysponować sporym budżetem, gdyż za dom znajdujący się w prestiżowym osiedlu Hidden Hills w Los Angeles trzeba będzie zapłacić aż 25,995 milionów dolarów. To kwota o prawie 7 milionów wyższa od tej, którą uiściła gwiazda gdy kupowała willę od kanadyjskiego piosenkarza The Weeknda w kwietniu ubiegłego roku.

Piosenkarkę reprezentuje jeden z czołowych agentów nieruchomości w całym Hollywood, niejaki Trevor Wright z The Beverly Hills Estates. Dom o powierzchni ponad 3,8 tysiąca metrów kwadratowych ma 9 sypialni, dużą kuchnię i jadalnię z kominkiem, przeszkloną piwnicę z winami, kilka garderób i salę muzyczną

Na terenie posiadłości znajdują się także boisko do koszykówki, basen, spa oraz ekskluzywny domek dla gości. Królowa popu nie przeprowadziła co prawda remontu rezydencji, ale wzbogaciła ją o kilka udogodnień, takich jak na przykład profesjonalnie urządzona siłownia czy studio tańca.

Ostatnimi czasy nieruchomości pozbywa się coraz więcej gwiazd. Swoją londyńską willę wystawiła nie tak dawno na sprzedaż Olivia Colman, która postanowiła zamienić głośną metropolię na ciche miasteczko w nadmorskim hrabstwie Norfolk. Pod koniec marca dziennik "The Sun" poinformował, że laureatka Oscara nabyła już zabytkową, XVII-wieczną posiadłość w pobliżu Sandringham House, czyli wiejskiej rezydencji królowej Elżbiety II.

Czy zatem Madonna ma już na oku nowy dom? Tego póki co nie wiemy. Artystce z całą pewnością nie doskwierają problemy mieszkaniowe. Diva jest bowiem posiadaczką wielu luksusowych nieruchomości, które znajdują się m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Beverly Hills i Lizbonie.

Madonna, a właściwie Madonna Louise Ciccone urodzona 16 sierpnia 1958 w Bay City to amerykańska piosenkarka popowa, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, aktorka, tancerka, producentka filmowa, scenarzystka, reżyserka, projektantka mody i pisarka.

Artystka uchodzi za ikonę popkultury, która przełamuje bariery obyczajowe i wzbudza kontrowersje. Zaliczana jest ona do grona najpopularniejszych muzyków w historii. Z uwagi na sukcesy w branży muzycznej nazywana jest „Królową Popu”. Wedle Księgi rekordów Guinnessa jej nagrania sprzedały się w ogromnej liczbie ponad 335 milionów egzemplarzy, co zaraz czyni ją kobietą z największą liczbą sprzedanych krążków w historii. Oprócz tego jest najlepiej zarabiającą solistką w kwestii koncertów, członkinią Rock and Roll Hall of Fame i laureatką niemal trzystu nagród, w tym aż siedmiu Grammy i dwudziestu MTV Video Music Awards. Madonna od lat 80. należy do czołówki najpopularniejszych artystek muzycznych na świecie, a jej kariera trwa do dnia dzisiejszego.

Królowa popu debiutowała w Nowym Jorku jako tancerka i członkini zespołów, a w 1982 roku rozpoczęła karierę jako solowa piosenkarka. Rok później wydała pierwszy album - Madonna. Szybko uzyskała międzynarodową popularność, stając się jedną z największych gwiazd na światowym rynku muzycznym. Jej płyty sprzedawały się w wielomilionowych nakładach, a single stawały się hitami na całym świecie. Prezentowała nowatorskie podejście do dziedzin teledysku i koncertów, zwracając uwagę na ich widowiskowość oraz teatralność.

Niemal od początku kariery Madonna jest także aktorką filmową i teatralną, choć mimo zdobytego Złotego Globu jej kreacje zwykle spotykały się z krytyką, a sama artystka otrzymała rekordową liczbę dziewięciu Złotych Malin. W 2002 roku porzuciła aktorstwo, w późniejszych latach debiutując w innych profesjach powiązanych z kinem (reżyseria, produkcja i pisanie scenariuszy). Począwszy od 2003 roku, wydała kilkanaście książek dla dzieci. Dodatkowo jest ambasadorką i właścicielką wielu przedsięwzięć, takich jak kolekcje odzieżowe czy sieć siłowni, a także stale prowadzi działalność przedsiębiorczą. Madonna jest również filantropem i założycielką fundacji Raising Malawi.


Udostępnij:

Najnowsze wpisy