Tatiana Okupnik pojawi się w programie Mask Singer!


ADMIN 11 stycznia, 2023

artykuł

Tatiana Okupnik to niegdyś słynna wokalistka i autorka tekstów, swoją karierę muzyczną rozpoczynała w zespole Blue Cafe, z którym nagrała dwie, świetnie przyjęte płyty - "Fanaberia" (2002) oraz "Demi-sec" (2003).

Piosenkarka zasłynęła dzięki charakterystycznej barwie głosu i manierze wokalnej. Wokalistka ma na koncie również trzy solowe albumy. Gwiazda znana była z 2. i 3. edycji show TVN-u, pt. "X Factor", gdzie zasiadła w jury razem z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem.

Później Okupnik wystąpiła w Polsacie w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie u boku Tomasza Barańskiego dotarła do finału, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce. W pewnym momencie wokalistka całkowicie zniknęła ze sceny, skupiając się na życiu rodzinnym.

Mask Singer to nic innego jak polska wersja programu, który zdobył wielką popularność w 2019 roku za sprawą emisji w USA. Zarówno amerykańska, jak i polska edycja programu oparta jest na koreańskim hicie "The King of Mask Singer". Przez program przewijają się grupy celebrytów, ale jurorzy i publiczność nie mają pojęcia, kto dokładnie przed nimi występuje. Każda ze śpiewających gwiazd pojawia się bowiem na scenie w specjalnym kostiumie. Wśród jury, które ma odgadnąć tożsamość uczestników są: Kuba WojewódzkiKacper Ruciński,  Joanna Trzepiecińska oraz Julia Kamińska.

Stacja TVN właśnie poinformowała, że w najbliższym półfinałowym już odcinku show, detektywów-jurorów wesprze właśnie Tatiana Okupnik. Według producentów programu, wokalistka świetnie nadaje się do tej roli, m.in. ze względu na swój muzyczny słuch. Dzięki temu na pewno żaden z uczestników nie nabierze gwiazdy. W programie pozostali już jedynie KogutDeszczSłońce i Bocian.

O swoich zdrowotnych problemach Tatiana Okupnik opowiedziała w 2021 roku w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Dorotą Wellman. Zespół Ehlersa-Danlosa to szereg zaburzeń, które związane są z nieprawidłową budową tkanki łącznej. Zmiany tego typu są spowodowane czynnikami genetycznymi. Przyczyniają się do nadmiernej elastyczności skóry i stawów.

W wyniku choroby nawet po lekkim urazie na skórze powstają siniaki, obrzęki, rany i blizny. Jest ona niemalże przejrzysta i bardzo rozciągliwa. Osoba chora odczuwa trudności związane z nawracającymi zapaleniami stawów i bólami mięśni szkieletowych. Schorzenie doprowadza także do dużo większej łamliwości kości.

"W dzieciństwie to nie było takie dziwne, ponieważ dzieci są giętkie i gibkie. Trafiłam do szkoły baletowej i nie miałam żadnego problemu ze szpagatami, innymi rzeczami. Natomiast dosyć szybko się męczyłam. Pamiętam, że gdy miałam 10 lat, wracałam do domu powłócząc nogami, bo bolały mnie i nie miałam siły. To było dosyć nietypowe" - mówiła.

"Gdy byłam mała i ktoś dzwonił, to pytał się: kto jest w szpitalu: Krzysiek czy Tańka? My z tatą spotykaliśmy się na korytarzu, ja z nogą w gipsie, a tata - z ręką. Myślałam sobie, że po prostu mam słabsze kości" - ujawniła.

"Nie wiedziałam nawet, że mam pękniętą kość łonową, udową, ale czułam. Natomiast to nie wychodzi na rentgenie, ponieważ to pęknięcia powierzchniowe w moim przypadku, ale boli mnie jak cholera" - dodała.

Artystka przyznała też, że objawy jej choroby nasiliły się tuż po pierwszym porodzie. Okupnik dodała, że w tamtym czasie kości "zaczęły pękać na potęgę". Wokalistka ma dwójkę dzieci - pierwsze urodziło się w 2016 roku, a drugie 2 lata później.


Udostępnij:

Najnowsze wpisy