ASAP Rocky aresztowany i oskarżony o napaść!

Słynny raper ASAP Rocky został w środę 20. kwietnia aresztowany przez policję w Los Angeles. Muzyk oskarżany jest o napaść z bronią w ręku!

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

33-letni raper miał rzekomo brać udział w strzelaninie pod koniec 2021 roku. Ofiara całego zajścia podobno zeznała policji, że w godzinach wieczornych ASAP Rocky wraz z dwoma innymi mężczyznami podeszli do niej i otworzyli ogień z broni palnej. Padły cztery strzały, a jedna z kul trafiła poszkodowaną w rękę.

Policja w Los Angeles postanowiła aresztować ASAP Rocky’ego na lotnisku zaraz po powrocie muzyka z Barbadosu, gdzie spędzał czas z partnerką i matką jego dziecka, Rihanną.

Zatrzymanie rapera odbyło się w asyście funkcjonariuszy Homelandu. Informację o zatrzymaniu ASAP Rocky’ego podała zaś stacja NBC News.

3 lata temu ASAP Rocky został prawomocnie skazany za napaść na nastoletniego fana w Szwecji. Raper otrzymał wyrok w postaci roku pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnę w wysokości 12,5 tys. koron szwedzkich. W kwietniu bieżącego roku światowe media żyły plotkami o rzekomym rozstaniu Rihanny i ASAP Rocky’ego. Wokalistka miała ponoć przyłapać partnera na zdradzie.

„Rihanna zerwała z nim zaraz po tym, jak przyłapała go na zdradzie z zaprzyjaźnioną z muzykiem projektantką butów Aminą Muaddi. Ponoć stało się to podczas tygodnia mody w Paryżu. ASAP  i Amina znają się dobrze od lat, ponieważ kiedyś współpracowali” – donosił Louis Pisano, współpracownik francuskiego „Vogue”.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna wspomina występ w Idolu niemal 20 lat temu

Dziennikarze TMZ i Page Six dowiedzieli się ze swoich źródeł, że plotki o rozstaniu gwiazd nie są prawdziwe. „To w stu procentach nieprawda, a nawet na milion procent nieprawda. Między nimi jest wszystko w porządku” – podawały kolejne serwisy plotkarskie.

ASAP Rocky Rihanna oficjalnie przyznali, że są parą w 2021 roku. Niedługo po tym wokalistka potwierdziła, że jest w ciąży z raperem. Co więcej, pochodząca z Barbadosu artystka miała określić ASAP Rocky’ego „miłością swojego życia”.

Rakim Nakache Mayers, znany jako A$AP Rocky, to amerykański raper, który urodził się i wychował na Harlemie w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jest topowym członkiem grupy hip-hopowej ASAP Mob.

W 2011 roku wydał pierwszy singiel zatytułowany „Peso” i już po kilku tygodniach można było usłyszeć go w sławnej rozgłośni radiowej Hot 97. Chwilę po wydaniu teledysku do „Purple Swag” muzykiem zainteresowały się największe wytwórnie muzyczne. Pod koniec 2011 roku wydał mixtape „Live. Love. Asap” oraz podpisał kontrakt warty trzy miliony dolarów z RCA Records i Polo Grounds Music.

W kwietniu Rocky 2012 roku wydał pierwszy singiel „Goldie” zapowiadający jego debiutancki album „Long. Live. ASAP”. 15 stycznia 2013 roku wydał płytę, która została dobrze przyjęta i w pierwszym tygodniu sprzedało się 139 tysięcy kopii w samych Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Madonna i o 35 lat młodszy Ahlamalik Williams rozstali się!

W 2016 roku pojawił się w filmie Zoolander 2. ASAP Rocky 2 lipca 2019, podczas swojego pobytu w Szwecji, został zatrzymany przez policję pod zarzutem pobicia. Z tego powodu nie pojawił się na Open’er Festival.

TAGI:
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *