Ewa Farna pojawiła się na Gali Czeskich Aniołów

Niedawno informowaliśmy, że Ewa Farna urodziła drugą córeczkę, a teraz na Instagramie gwiazda pochwaliła się, że miała wychodne. I to nie byle jakie. Piosenkarka odebrała bowiem nagrodę czeskiego Anioła!

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Ewa Farna Martin Chobot są w szczęśliwym związku od ponad dziesięciu lat, a cztery lata temu w tajemnicy przed mediami nawet wzięli ślub. Tworzyli parę nie tylko prywatnie, ale również zawodowo, gdyż Chobot był gitarzystą w koncertowym zespole żony. W 2019 roku przyszedł na świat ich syn.

W ubiegłym roku wokalistka pochwaliła się na Instagramie okładką płyty „Umami” oraz ciążowym brzuszkiem. „Tak jak obiecałam – tu tracklista i tytuł płyty UMAMI. Jedno dziecko w postaci mojej płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na pewno będzie sprawa mocno sercowa.” – pisała wtedy Ewa Farna.

Farna za pośrednictwem nowego posta przekazała, że urodziła córeczkę, której wspólnie z partnerem nadali imię Ella. „Już żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko Make kids no war” – poinformowała wokalistka. Ella urodziła się na początku marca 2022 roku, a wokalistka pokazała chwilę później na Instagramie, jak zmieniło się jej życie codzienne.

Na opublikowanym zdjęciu zaprezentowała się obok przewijaka i przed kupką ciuchów do prania. Ewa Farna miała mokre włosy, co jest nie bez znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę opis pod zdjęciem. „Góry niezłożonego prania, ciągle pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz – myjesz nocnik, a kiedy nie karmisz – gotujesz obiad” – napisała Farna.

Zobacz także: Michał Wiśniewski ocenia szanse Krystiana Ochmana na Eurowizji

„Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak i ty sama – ale z tym się trzeba liczyć, energia jest dziś cenna. Sukcesem jest, kiedy umyje włosy i wtedy sobie uświadamiam, że wszystko co wokół siebie mam, to jest jedno wielkie szczęście” – dodaje.

Gwieździe udało się na krótką chwilę wyrwać z domu. Pojawiła się ona na gali Aniołów, czyli można by rzec czeskiego odpowiednika naszych Fryderyków. W poprzednich latach Ewie Farnej zdarzało się poprowadzić galę, a tym razem była jednak nominowana do nagrody aż w czterech kategoriach, w tym za swój album „Umami”. Ostatecznie otrzymała ona nagrodę w kategorii Najlepszy Artysta Solowy.

„Bardzo dziękuję Akademii za to wielkie wyróżnienie. Nie tylko za nagrodę, ale również za tak liczne nominacje” – napisała na Instagramie. „Mama miała odrobinę wolnego czasu i bardzo się cieszyła!” – dodaje.

Płyta „Umami” Ewy Farnej ukazała się 21 stycznia 2022 roku. Znalazło się na niej dwanaście utworów, a krążek został wydany w 2 wersjach językowych – polskiej oraz czeskiej. Pierwszym singlem „Umami” było „Ciało”, poruszające tematykę ciałopozytywności. Następnie usłyszeliśmy singel „No Nie”, który okazał się niezwykle osobisty dla piosenkarki – nawoływała w nim o postawienie siebie na pierwszym miejscu.

Zobacz także: Madonna sprzedaje dom kupiony od The Weeknda za 26 Milionów!

Kolejnym utworem promującą album była „Wersja 2.0”. Do singla powstał wyjątkowy klip, w którym piosenkarka spotkała się z samą sobą, tyle że swoją młodzą, 13-letnią wersją.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *