Ewa Farna szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa


ADMIN 7 stycznia, 2023

artykuł

Ewa Farna jakiś czas temu urodziła drugą córeczkę. Teraz w mediach społecznościowych regularnie pokazuje jak zmieniło się jej życie.

Ewa Farna Martin Chobot są w związku od ponad 10 lat, a 4 lata temu w tajemnicy przed mediami wzięli ślub. Tworzyli parę nie tylko prywatnie, ale także zawodowo, bowiem Chobot był gitarzystą w koncertowym zespole żony. Trzy lata temu przyszedł na świat ich syn - Artur.

W listopadzie ubiegłego roku wokalistka pochwaliła się na Instagramie okładką płyty "Umami" oraz brzuszkiem ciążowym. "Jak obiecałam - tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno dziecko w postaci płyty lada moment, a drugie jeszcze nie wiem jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa" - napisała wtedy Farna.

Artystka przekazała, że urodziła córeczkę, której wspólnie z mężem nadali imię Ella. "Już parę dni żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko Make kids no war" - napisała wokalistka. Ella urodziła się 6. marca 2022 roku.

Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: "Sukcesem jest, kiedy umyje włosy"

Wokalistka niedawno pokazała na Instagramie jak wygląda teraz jej codzienne życie.

Na zdjęciu możemy zobaczyć gwiazdę stojącą obok przewijaka i przed stertą ciuchów do prania. Ewa Farna ma mokre włosy, co jest nie bez znaczenia, biorąc pod uwagę opis dodany pod zdjęciem.

"Góry niezłożonego prania, wiecznie zapełniona zmywarka, kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz, gotujesz obiad" - pisze artystka.

"Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak i ty sama - ale z tym się trzeba liczyć, energia jest dziś droga. Sukcesem jest, kiedy umyje sobie włosy i wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko co wokół siebie mam, to jest jedno wielkie szczęście" - dodaje.

Ewa Farna i płyta "Umami"

Najnowszy album "Umami" Ewy Farnej ujrzał światło dzienne 21 stycznia 2022 roku. Na płycie znalazło się 12 utworów, a sam krążek został wydany w dwóch wersjach językowych - polskiej i czeskiej.

Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty "Umami" było "Ciało", utwór poruszał tematykę ciałopozytywności. Niedługo później usłyszeliśmy singel "No Nie", który okazał się niezwykle osobisty dla piosenkarki - apelowała w nim o postawienie swojej osoby na pierwszym miejscu.

Kolejną piosenką promującą krążek była "Wersja 2.0". Do utworu powstał nietypowy klip, w którym piosenkarka spotkała się z samą sobą, tyle że 13-letnią.

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, producentka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna oraz osobowość telewizyjna pochodząca z Zaolzia.

Urodziła się w Trzyńcu, a pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W rodzinnym domu Farna mówiła gwarą cieszyńską. Dzieciństwo spędziła w Wędryni, czyli w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, gdzie aktualnie mieszkają jej rodzice.

Piosenkarka od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała także na fortepianie. Pasjonowała się również sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się głównie w slalomie oraz zjeździe.

W październiku 2012 roku rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jednak porzuciła naukę po niespełna roku.


Udostępnij:

Najnowsze wpisy