Ewa Farna szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa

Ewa Farna jakiś czas temu urodziła drugą córeczkę. Teraz w mediach społecznościowych regularnie pokazuje jak zmieniło się jej życie.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Ewa Farna Martin Chobot są w związku od ponad 10 lat, a 4 lata temu w tajemnicy przed mediami wzięli ślub. Tworzyli parę nie tylko prywatnie, ale także zawodowo, bowiem Chobot był gitarzystą w koncertowym zespole żony. Trzy lata temu przyszedł na świat ich syn – Artur.

W listopadzie ubiegłego roku wokalistka pochwaliła się na Instagramie okładką płyty „Umami” oraz brzuszkiem ciążowym. „Jak obiecałam – tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno dziecko w postaci płyty lada moment, a drugie jeszcze nie wiem jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa” – napisała wtedy Farna.

Artystka przekazała, że urodziła córeczkę, której wspólnie z mężem nadali imię Ella. „Już parę dni żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko Make kids no war” – napisała wokalistka. Ella urodziła się 6. marca 2022 roku.

Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: „Sukcesem jest, kiedy umyje włosy”

Wokalistka niedawno pokazała na Instagramie jak wygląda teraz jej codzienne życie.

Na zdjęciu możemy zobaczyć gwiazdę stojącą obok przewijaka i przed stertą ciuchów do prania. Ewa Farna ma mokre włosy, co jest nie bez znaczenia, biorąc pod uwagę opis dodany pod zdjęciem.

Zobacz także: Pepco wdraża kasy samoobsługowe i zwiększa dostępny asortyment

„Góry niezłożonego prania, wiecznie zapełniona zmywarka, kiedy nie przewijasz – myjesz nocnik, kiedy nie karmisz, gotujesz obiad” – pisze artystka.

„Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak i ty sama – ale z tym się trzeba liczyć, energia jest dziś droga. Sukcesem jest, kiedy umyje sobie włosy i wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko co wokół siebie mam, to jest jedno wielkie szczęście” – dodaje.

Ewa Farna i płyta „Umami”

Najnowszy album „Umami” Ewy Farnej ujrzał światło dzienne 21 stycznia 2022 roku. Na płycie znalazło się 12 utworów, a sam krążek został wydany w dwóch wersjach językowych – polskiej i czeskiej.

Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty „Umami” było „Ciało”, utwór poruszał tematykę ciałopozytywności. Niedługo później usłyszeliśmy singel „No Nie”, który okazał się niezwykle osobisty dla piosenkarki – apelowała w nim o postawienie swojej osoby na pierwszym miejscu.

Kolejną piosenką promującą krążek była „Wersja 2.0”. Do utworu powstał nietypowy klip, w którym piosenkarka spotkała się z samą sobą, tyle że 13-letnią.

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, producentka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna oraz osobowość telewizyjna pochodząca z Zaolzia.

Zobacz także: Pepco wdraża kasy samoobsługowe i zwiększa dostępny asortyment

Urodziła się w Trzyńcu, a pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W rodzinnym domu Farna mówiła gwarą cieszyńską. Dzieciństwo spędziła w Wędryni, czyli w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, gdzie aktualnie mieszkają jej rodzice.

Piosenkarka od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała także na fortepianie. Pasjonowała się również sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się głównie w slalomie oraz zjeździe.

W październiku 2012 roku rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jednak porzuciła naukę po niespełna roku.

TAGI:
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *