Gwen Stefani mogła dostać rolę w filmie Pan i Pani Smith!

Słynna amerykańska piosenkarka w najnowszym wywiadzie zdradziła, że przed laty wzięła udział w przesłuchaniu do głównej roli w głośnej komedii „Pan i Pani Smith”. Jak twierdzi, była nawet blisko otrzymania angażu, ale ostatecznie wybrano Angelinę Jolie, co później było początkiem romansu tej aktorki z Bradem Pittem. „To mogła być zupełnie inna historia” – zażartowała Gwen.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Mimo iż Gwen Stefani znana jest nam przede wszystkim jako wokalistka, w przeszłości miała okazję zagrać epizodyczne role w kilku filmach. Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się już w 2001 roku – wtedy to gwiazda estrady wystąpiła w filmie „Zoolander”, a także użyczyła głosu jednej z postaci animowanego sitcomu „Bobby kontra wapniaki”. Od tamtego czasu pory Stefani co jakiś czas pojawiała się na małym i dużym ekranie. Do dziś najbardziej znaczącą rolą piosenkarki pozostaje Jean Harlow, którą sportretowała w kinowym hicie „Aviator”.

W programie „The Ellen DeGeneres Show” wokalistka ujawniła, że niegdyś wzięła udział w przesłuchaniu do innego głośnego filmu. Mowa o popularnej komedii sensacyjnej „Pan i Pani Smith” z 2005 roku. Ostatecznie angaż otrzymała Angelina Jolie, która zagrała główną rolę u boku Brada Pitta.

Angelina Jolie mnie pokonała. Ale czuję, że byłam naprawdę bliska dostania tej roli. To mogłaby być zupełnie inna historia” – zdradziła w programie Stefani.

Filmowy hit w reżyserii Douga Limana okazał się początkiem słynnego romansu Pitta i Jolie, który z biegiem czasu przerodził się w małżeństwo. Para wywołała wówczas niemały skandal – w czasie kręcenia produkcji gwiazdor „Poziemnego kręgu” był mężem Jennifer Aniston. Mimo iż zakochani publicznie przekonywali, że gdy zaczęli się spotykać, Brad Pitt i jego pierwsza żona byli już w separacji, spora rzesza fanów nie dała wiary tym zapewnieniom.

Zobacz także: "Piórkowy" projekt terminala chińskiego lotniska. Obsłuży 22 mln pasażerów rocznie?


Filmowi państwo Smith przez niemal całą dekadę uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najszczęśliwszych par w całym Hollywood. Gwiazdorzy doczekali się nawet szóstki dzieci, spośród których trójkę adoptowali. Bardzo głośne rozstanie nastąpiło w 2016 roku. Jolie złożyła pozew o rozwód, który sfinalizowano 3 lata później. Od tamtego czasu dawni małżonkowie toczą ze sobą sądową batalię o opiekę nad swoimi pociechami. Rzekomym powodem rozstania pary miały być alkoholizm Pitta i skłonność do agresji.

Gwen Stefani jest wokalistką zespołu pop-rockowego No Doubt, który przyniósł jej wielką popularność. W szkole średniej była członkiem do drużyny pływackiej. Ma siostrę Jill i dwóch braci Erica, który gra na keybordzie w zespole Gwen, oraz Todda. Jej ojciec Dennis jest z pochodzenia Włochem, a w żyłach matki Patti płynie szkocka i irlandzka krew. Aktualnie artystka próbuje swoich sił w aktorstwie. Znaki charakterystyczne Gwen to mocna czerwona szminka i blond włosy.

Gwen Renee Stefani urodziła się 3. paźniernika 1969 roku. Jako nastolatka wychowywała się na muzyce ska oraz punk. Uczęszczła do szkoły średniej Loara. W zespole No Doubt przybrała sobie pseudonimy Sunshine i G-loc . Dużą popularność przyniosła im piosenka „Don’t Speak”. Po kilku latach znajomości z muzykiem Gavinem Rossdalem, liderem grupy Bush, wyszła za mąż w 2002 roku.

Zobacz także: W Anglii urodził się najrzadszy szympans na świecie!

Zakochani powidzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele świętego Pawła na londyńskim Covent Garden. Trzy lata później Gavin dowiedział się, że ma kilkunastoletnią nieślubną córkę. Gwen Stefani znana jest z krzykliwych fryzur i orginalnego stylu, ma nawet własną linie odzieżową L.A.M.B. ktora nazwa wywodzi się od skrótu tytułu jej debiutanckiej płyty. Swoją solową płytę nazwała: „Love, Angel, Music, Baby”, którą wsparli m.in Andre 3000 z Outkastu i Dr. Dre.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *