Liroy ujawnia swoje plany na przyszłe lata

Liroy poinformował, że wkrótce czekają go niezwykle intensywne miesiące. Jednocześnie uczestniczy aktualnie w projektach muzycznych, kinowych oraz internetowych, więc jego fani nie będą zawiedzeni. Jeszcze w tym roku ukaże się także jego nowa płyta, w związku z którą planuje sporo koncertów.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Po opuszczeniu ław sejmowych Liroy nie próżnował i może się pochwalić szeregiem aktywności zawodowych (ostatnio mogliśmy go oglądać w programie „Przez Atlantyk”). Po dłuższej przerwie w 2020 roku światło dzienne ujrzała reedycja kultowego „Alboomu”, czyli pierwszego studyjnego projektu artysty, który ujrzał światło dzienne w 1995 roku. Częścią tej płyty jest właśnie hitowy „Scyzoryk”. Według wielu słuchaczy ten numer był kamieniem węgielnym polskiej muzyki rap. Kolejne muzyczne nowości od kieleckiego rapera już niebawem.

„Muzycznie gram teraz cały czas, a w tej chwili przygotowałem całą masę materiału, pojawiam się na płytach większości artystów w kraju, szczególnie młodych, przez najbliższe miesiące wyjdzie więc sporo mojego materiału z ich płyt. Ale również wielu z nich nagrywało dla mnie na moją nową płytę, tak więc myślę, że w tym roku na pewno się ukaże moja kolejna płyta” – mówi Liroy.

Z uwagi na promocję nowego albumu, ale nie tylko, ponieważ Liroy ma już w swoim dorobku wiele piosenek dobrze znanych fanom jego twórczości, artysta planuje zorganizować trasę koncertową. „Zdecydowanie będzie można mnie w tym roku zobaczyć na koncertach i na pewno będziecie mogli kupić moją płytę. Także trochę mnie będzie w tym roku muzycznie” – informuje.

Zobacz także: Eminem dołączył do Rock and Roll Hall of Fame

Wkrótce artysta zaprezentuje się nie tylko na scenie, ale także na dużym ekranie i w nowym projekcie internetowym. Muzyka do współpracy zaprosiła m.in. Maria Sadowska, która wyreżyseruje komedię romantyczną „Miłość na pierwszą stronę”.

Liroy zagra rolę celebryty, który zostaje przyłapany przez paparazzi w niezręcznej sytuacji. „Nawet w kinie będziecie mogli mnie zobaczyć, chyba nawet w dwóch produkcjach. Ten rok będzie dosyć dziwny, będzie o mnie głośno, bo uruchamiamy także swoją własną telewizję – 24 godziny na dobę, międzynarodową, konopną, ale lifestyle” – powiedział Liroy.

Raper nie kryje dużej satysfakcji z tego, że marka, którą firmuje swoim rapowym pseudonimem, rozwija się naprawdę prężnie. Prócz produktów konopnych zajmuje się również edukacją dotyczącą działania oraz możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie CBD.

„Teraz nasz świat strasznie poszedł w stronę konopi. Ostatnio moich fanów częściej widzę nawet na wielu spotkaniach konopnych oraz przy okazji biznesowych spotkań czy sympozjów, także online, niż na koncertach. Wielu ludzi mówi, że są moimi słuchaczami, pytają mnie o koncerty, także bardziej dzisiaj mój show-biznes to jest często konopny biznes. Tak się to pomieszało ostatnio” – mówi Liroy.

Zobacz także: Gwen Stefani mogła dostać rolę w filmie Pan i Pani Smith!

Liroy to polski raper, kompozytor i autor tekstów. Karierę artystyczną rozpoczął już w latach 80-tych jako gitarzysta amatorskich zespołów rockowych czy breakdance’owych w kieleckich dyskotekach. Współpracował również z Rozgłośnią Polskiego Radia w Kielecach, dla której dokonał debiutanckich archiwalnych nagrań swojego repertuaru. W latach 1988–1992 koncertował razem z zespołem Leeroy & The Western Posse w klubach muzycznych Holandii, Francji , Belgii i Niemiec. W 1993 r. nagrywał z muzykami zespołów ANKH, Dekret oraz The Lovers MC East On Da Mic pod nazwą PM Cool Lee.

TAGI:
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *