Madonna i o 35 lat młodszy Ahlamalik Williams rozstali się!

Według portali plotkarskich jedna z najgłośniejszych par show-biznesu właśnie się rozstała. Z domu 63-letniej Madonny miał rzekomo wyprowadzić się młodszy od niej o 35 lat tancerz Ahlamalik Williams, z którym legendarna Królowa Popu spotykała się przez niemal cztery lata. Sama wokalistka odniosła się do sprawy w relacji na swoim Instagramie.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

„Karma mówi: kiedy osoba w twoim życiu nie jest odpowiednia dla ciebie… bóg będzie nieustannie używać jej, by cię ranić do momentu, gdy staniesz się na tyle silnym, by pozwolić jej odejść” – taki właśnie wpis pojawił się w relacji królowej popu na Instagramie.

Według doniesień portalu „The Sun”, Madonna obecnie pochłonięta jest sprawami zawodowymi (film biograficzny i prace nad nową muzyką), a także rodziną (ma w sumie aż szóstkę dzieci).

Lourdes i syn Rocco, czyli owoc małżeństwa z reżyserem Guyem Ritchiem, są jej biologicznymi potomkami, czwórka natomiast jest adoptowana. Ostatnia adopcja odbyła się 5 lat temu, kiedy Madonna przygarnęła bliźniaczki z Afryki.

„Podjęli wspólną decyzję o rozstaniu” – powiedział informator tabloidu, dodając, że Ahlamalik Williams zdążył się już wyprowadzić z domu swojej byłej partnerki. 28-letni obecnie Ahlamalik Williams wystąpił w teledysku Madonny – „God Control”. Tancerz towarzyszył również Królowej Popu na jej trasie promującej album „Madame X”.

Madonna i Ahlamalik ponoć poznali się w 2014 r. Po jakimś czasie okazało się, że łączyć ich znacznie więcej, niż tylko praca. Rodzice tancerza (Laurie i Drue) są młodsi od Madonny, a w wywiadzie dla „Sunday Mirror” Drue powiedział, że nie przejmuje się sporą różnicą wieku pomiędzy gwiazdą a jego synem.

Zobacz także: Madonna sprzedaje dom kupiony od The Weeknda za 26 Milionów!

„Madonna jest ode mnie 2 lata starsza. Ale powiedziałem mojemu synowi, że miłość tak naprawdęnie zna różnicy wieku, jeśli dorośli ludzie są w tej sprawie zgodni” – tłumaczył tata wybranka Madonny. Na instagramowym profilu Ahlamalika pojawili się fani Madonny, którzy w komentarzach publikują wpisy o wracającej karmie.

Madonna pochodzi z wielokulturowej rodziny, jej matka była franko-kanadyjką z pochodzenia, ojciec zaś miał pochodzenie włoskie. W 1977 roku królowa popu porzuciła studia i opuściła rodzinne strony wyjeżdżając do Nowego Jorku, aby realizować się jako tancerka. W tym czasie występowała też jako wokalistka w kilku niezaznanych szerszemu gronu zespołów.

Zaowocowało to ostatecznie podpisaniem umowy z wytwórnią Sire Records i już w 1983 roku ukazał się album zatytułowany Madonna. Kolejne płyty przyniosły jej niebywałą popularność. Ma ona wielki wpływ na kształtowanie się a muzyki pop i uchodzi  ze jedną z topowych gwiazd tego gatunku, nazywana jest nawet królową popu.

Jej najbardziej znane utwory to : „Frozen”, „Holiday”, „Music” czy „Papa Don’t Preach”. Do dnia dzisiejszego sprzedała ponad 300 mln płyt, co uczyniło ją jedną z najlepiej zarabiających artystek na świecie. Prócz kariery wokalnej Madonna jest także aktorką, wystąpiła w ponad 20 produkcjach, a nawet została nagrodzona Złotą Palmą za rolę w filmie Evita.

Zobacz także: Michał Wiśniewski ocenia szanse Krystiana Ochmana na Eurowizji
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *