Mobile Strike wskazówki, hacki i triki dla nowicjuszy

Mobile Strike to nowa darmowa gra strategiczna MMO od twórców słynnego tytułu Game of War: Fire Age. Celem gracza jest stworzenie potężnej bazy i zawiązanie trwałych sojuszy z innymi graczami. Z czasem przyjdzie pora na dziesiątkowanie wrogów. Oto kilka wskazówek i sztuczek, które pozwolą ci uzyskać przewagę nad przeciwnikami.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 6 min

Pierwszą rzeczą, której powinieneś się nauczyć, jest to, gdzie wszystko się znajduje. Zauważ, że na mapie znajdują się różne ikony. Każda ikona reprezentuje określony typ jednostki. Istnieją trzy główne typy jednostek: piechota, pojazdy i jednostki powietrzne. Jeśli widzisz wrogą jednostkę, musisz ją zaatakować, zanim ona zaatakuje ciebie. Aby to zrobić, kliknij czerwone kółko z białym znakiem X w środku. Kliknij „Atak” i wybierz odpowiednią broń (np. karabin maszynowy). Po wybraniu broni naciśnij przycisk strzału, aby wystrzelić pocisk we wroga.

Misje są tutaj niesłychanie ważne. W tym temacie zawsze będziesz miał coś do roboty. Gra Mobile Strike lubi oferować serię zalecanych misji. Słuchaj wskazówek gry i ustalaj priorytety dla tych zadań. Na początku będziesz głównie budował, ale nie zapomnij też o szkoleniu żołnierzy i rozwoju badań. Ukończenie pierwszych misji zawsze zajmuje niewiele czasu, a więc ciesz się poczuciem postępu, gdy naciskasz przycisk przyspieszenia.

Misje oraz ich znaczenie

Misje podstawowe będą twoim podstawowym zajęciem, ale nie zapomnij też o misjach dziennych, sojuszniczych i VIP-owskich. Mogą okazać się bardzo przydatne, a ich ukończenie często zajmuje niewiele czasu. Jednym z dziwactw systemu jest to, że musisz wrócić do ekranu misji, aby odebrać nagrodę. Nie zapomnij tego zrobić! Zaczynając zapomniałem o tym, a później miałem wiele bonusów do odebrania na raz.

Zobacz także: Genshin Impact hacki, wskazówki i sztuczki w krótkim poradniku

Natomiast jeśli bierzesz udział w serii bitew, wykorzystaj to na swoją korzyść. Jeśli wróg zaatakuje, nie będzie mógł ukraść twoich zasobów, jeśli jeszcze ich nie odebrałeś. Należy o tym pamiętać i odbierać je tylko w razie potrzeby. Ukończenie misji odblokowuje punkty umiejętności dla twojego dowódcy, ale upewnij się, że rzeczywiście przydzielisz im te punktów, abyś mógł wykorzystać ich umiejętności w bitwie.

Ataki na porzucone bazy

Niektórzy gracze teraz mogą być aktywni, ale daj im trochę czasu, a być może wkrótce zrezygnują z gry. Regularnie przeszukuj bazy i znajduj takie, których właściciele przestali grać, a następnie je zaatakuj. Oznacza to dla ciebie łatwy zysk bez ryzyka odwetu.

Ciekawą opcją jest połączenie swojego konta na Facebooku z Mobile Strike. Robiąc to odblokujesz Kopalnię Złota. Możesz jej użyć, aby podarować złoto przyjaciołom i członkom sojuszu, a także otrzymać takie prezenty w zamian.

Budynki i sojusze

W przeciwieństwie do innych gier, w których zarządzanie zasobami jest mocno ograniczone, Mobile Strike pozwala ci nieźle zaszaleć. Możesz bowiem postawić tyle budynków, ile tylko zechcesz. Zbuduj tyle budynków gromadzących zasoby, na ile cię stać. Pamiętaj jednak, aby zachować równowagę. Miej taką samą liczbę każdego rodzaju budynków, aby nic nie zostało w tyle. Ulepszaj także swój magazyn, aby mógł bezpiecznie przechowywać wszystkie te zasoby.

Zobacz także: Duże zainteresowanie serialem "The Last of Us", aplikacja HBO Max nie wytrzymała

W grupie siła! W grze Mobile Strike nie jest inaczej. Dołącz do sojuszu, a nie tylko zyskasz natychmiastową premię w złocie, ale również poznasz ludzi, z którymi możesz porozmawiać. Odblokowują się też nowe misje i cele, z większym naciskiem na najazdy na wrogie placówki. Ponadto, jeśli twój sojusznik zrobi zakupy w aplikacji, wszyscy otrzymają nagrodę.

Cierpliwość

Wystrzegaj się używania dopalaczy timera, no chyba że jest to absolutnie konieczne. Mobile Strike to gra na dłuższy czas, więc często zdecydowanie lepiej jest po prostu poczekać, niż używać drogiego przyspieszenia, aby przeskoczyć do przodu. Wyloguj się na chwilę z gry i znajdź sobie inne zajęcie. Twoje działania zakończą się wystarczająco szybko, warto uzbroić się w cierpliwość.

Ochrona bazy

Ulepszenie muru chroni bazę i odblokowuje możliwość ulepszenia kwatery głównej. Maksymalnie wzmocnij obronę murów, aby obronić swoją bazę przed atakami wroga. Aby zmaksymalizować obronę ścian, będziesz musiał zbudować pułapki, takie jak druty kolczaste, worki z piaskiem, miny przeciwpancerne itp.

Stuknij w pułapkę, przesuń suwak na maksymalny poziom lub do liczby na jaką pozwalają ci twoje zasoby. Aby odblokować inne pułapki, musisz je zbadać w „Ośrodku badawczym”. Upewnij się tylko, że maksymalnie wzmocniłeś obronę murów, aby utrudnić wrogom atak na twoją bazę.

Leczenie jednostek

Gdy tarcza ochronna zniknie, twoja baza będzie podatna na ataki wroga. Wrodzy gracze będą atakować twoją bazę z zamiarem ograbienia jej. Twoje oddziały mogą być w stanie obronić bazę, ale spodziewaj się średnich albo nawet ciężkich strat. Tutaj szpital może okazać się niezwykle pomocny.

Zobacz także: Call of Duty: Mobile porady, hacki i sztuczki ułatwiające grę

Dzięki szpitalowi ranni żołnierze zostaną automatycznie do niego przeniesieni, a ty ustaw ich wszystkich w kolejce i naciśnij przycisk leczenia, aby wyleczyć i przygotować ich do bitwy. Upewnij się, że leczysz ranne jednostki wkrótce po zaatakowaniu twojej bazy, ponieważ one nie będą walczyć, jeśli inny gracz zaatakuje twoją bazę. Warto dodać, że żołnierze w szpitalu nie będą w stanie obronić twojej bazy. Upewnij się więc, że całkowicie ich wyleczyłeś lub wyszkol więcej żołnierzy. Zbuduj więcej szpitali lub ulepsz istniejące, aby pomieścić w nich więcej rannych żołnierzy.

Konkluzja

Szukając w internecie metod na zdobycie darmowych zasobów na pewno natkniesz się na wiele fejkowych generatorów, zwykle są zatytułowane Mobile Strike hack lub Mobile Strike cheats. Nigdy z nich nie korzystaj! Zazwyczaj mają one na celu wyłudzenie od ciebie pieniędzy, a ostatecznie nie otrzymasz obiecanych zasobów. Czy istnieją kody do Mobile Strike? Otóż nie, twórcy nie wprowadzili do gry kodów, które mogłyby ułatwić ci rozgrywkę. Natomiast wszystkie dostępne w Internecie modyfikacje, łatki i dodatki mogą ci bardziej zaszkodzić niż pomóc, także jeśli już musisz je przetestować, licz się z ryzykiem utraty konta lub zainfekowania twojego urządzenia.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *