Paulina Sykut-Jeżyna wspomina występ w Idolu niemal 20 lat temu

Gwiazda Polsatu, Paulina Sykut-Jeżyna, ma świetny głos i mogliśmy się o tym przekonać m.in. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jednak w takiej wersji nie widzieliśmy jej jeszcze nigdy! Gościnnie pojawiła się w piosence "Niebo istnieje" Kleszcza.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Paulina Sykut-Jeżyna to dobrze znana widzom Polsatu gwiazda, która na co dzień dostarcza nam najświeższych informacji o pogodzie.

Gwiazda Polsatu niegdyś występowała w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zajęła 5. miejsce. Nie był to jednak pierwszy jej kontakt z muzyką, gdyż niektórzy mogą pamiętać ją z pierwszego polskiego talent show – „Idol”. Wystąpiła tam w 2003 roku, niemal 2 dekady temu!

Niedawno minęło 20 lat od emisji pierwszego sezonu. Dla prezenterki był to dobry moment, w którym zaczęła wspominać dawne czasy. Podzieliła się nawet z fanami na Instagramie zdjęciem sprzed lat. Komentująca Kasia Łaska przyrównała Sykut-Jeżynę do Moniki Geller z „Przyjaciół”!

„Wczoraj minęło dwadzieścia lat od emisji pierwszego odcinka programu 'Idol’. Odnalazłam parę zdjęć zrobionych aparatem z kliszą. Dzisiaj cieszę się, że miałam taki wtedy przy sobie, a w zasadzie był to aparat mojego Piotrka. Nie było wtedy Instagrama, nie było telefonów, które wszystko rejestrują w dobrej jakości i dobrze! Była za to między nami uczestnikami dobra energia, przyjaźń, pasja i radość że tu jesteśmy. Mam świetne wspomnienia! Wtedy, wyjazd do Warszawy na casting do drugiej edycji 'Idola’ okazał się ważnym życiowym wyborem. Czułam, że muszę i że chcę spróbować. Wszystko co wydarzyło się przez kolejne lata… Sama czasem nie jestem w stanie w to uwierzyć” – napisała poruszona wspomnieniami prezenterka.

Zobacz także: Ewa Farna pojawiła się na Gali Czeskich Aniołów

Jej pasja do muzyki przez lata nie osłabła, bowiem w zeszłym roku pojawiła się gościnnie w utworze rapera Kleszcza. W klipe widzimy dziennikarkę, która towarzyszy raperowi w lesie i razem z nim zachwyca się otaczającą ich naturą. Optymistyczny wydźwięk piosenki oraz prosty tekst bardzo spodobał się fanom rapera, co widzimy w komentarzach pod teledyskiem do „Niebo istnieje”.

Raper napisał ten utwór dla swojego syna. Na swoim fanpage’u podziękował Sykut-Jeżynie za występ, a wcześniej informował, że nagrał z gwiazdą Polsatu nie jedną, a aż trzy piosenki. Wciąż nie wiadomo kiedy usłyszymy kolejne utwory.

Paulina Sykut-Jeżyna to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która aktualnie związana jest z Telewizją Polsat.

Prezenterka urodziła się w Puławach. Studiowała kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od dzieciństwa towarzyszyła jej muzyka. W dzieciństwie śpiewała w chórze kościelnym, była wokalistką trio ER-EL-KI oraz wystąpiła w drugiej edycji programu „Idol”. Na swoim koncie ma wiele muzycznych nagród, takich jak pierwsze miejsce w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej Wyśpiewać Poezję w Lublinie.

Telewizyjna kariera Pauliny Sykut-Jeżyny rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to zaczęła prowadzić Muzyczne listy w TV4. Oprócz tego współprowadziła programy „Must be the music, „Się kręci” , Tylko muzyka” oraz wiele plenerowych imprez masowych jak na przykład „Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie” czy „Piknik Country Mrągowo”.

Zobacz także: ASAP Rocky aresztowany i oskarżony o napaść!
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *