Skutki wypadku Jonathana Goodwina w Mam Talent

Jonathan Goodwin zaplanował trudny i bardzo skomplikowany wyczyn w programie "America's Got Talent Extreme". Podczas przygotowań popełnił jednak błąd, przez co niemal przypłacił życiem. Teraz jego partnerka ujawniła, w jakim jest stanie.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Przypominamy, że w ubiegłym roku podczas kręcenia ekstremalnej edycji „Mam talent” Jonathan Goodwin został zawieszony za nogi w powietrzu będąc w kaftanie bezpieczeństwa, a po jego dwóch stronach zawisły samochody. Wyczynowiec miał uwolnić się z więzów, żeby uniknąć wpadnięcia pomiędzy kołyszące się na linach pojazdy.

Ta sztuka mu się niestety nie udała, oba auta uderzyły w siebie z dużym impetem i doszło nawet do eksplozji, biorąc w kleszcza kaskadera. Goodwin upadł z dużej wysokości i uderzył głową o podłogę. Ekipa była przerażona i niemal pewna, że kaskader nie żyje. Uczestnik został w naprawdę ciężkim stanie przewieziony samolotem do szpitala. Produkcja przerwała nawet kręcenie programu na czas nieokreślony.

Pewien czas po wypadku na koncie Goodwina pojawiło się zdjęcie Jonathana z bandażami i poparzoną twarzą.

„Parę dni temu moje życie całkowicie się zmieniło. Wylała się na mnie miłość ze wszystkich zakątków świata od ludzi, o których nawet nie sądziłem, że mnie znają i o mnie pamiętają. To po prostu zadziwiające. Naprawdę niesamowite!” – napisał Goodwin i dodał, że droga do pełnej sprawności będzie jego przypadku bardzo długa.

Zobacz także: Beyoncé na otwarciu luksusowego hotelu w Dubaju!

Kaskader nadmienił jednak, że najgorsze ma już za sobą i najwidoczniej okazało się, że ma jeszcze coś do zrobienia na tym świecie. „Być może uda nam się zrobić coś dobrego?” – pisał.

Po prawie ośmiu miesiącach od wydarzeń jego partnerka, aktorka Amanda Abbington, przerwała milczenie. 48-latka w rozmowie z Jayem Raynerem w podcaście „Out To Lunch” powiedziała, że jej partner, z którym planuje ślub, prawdopodobnie już nigdy nie stanie na nogi.

„Upadł z ponad 10 metrów i stracił nerkę, złamał obie łopatki, roztrzaskał obie nogi. Dodatkowo oparzenia trzeciego stopnia, złamanie kręgosłupa, przecięcie rdzenia kręgowego i niemalże śmierć. A następnie na stole operacyjnym prawie umarł”. Wyznała również, że na ten moment medycyna nie widzi większych szans na powrót jej ukochanego do pełnej sprawności. Kaskader obecnie przebywa w ich domu i jest stale poddawany rehabilitacji.

„Jest sparaliżowany, porusza się na wózku inwalidzkim. O ile nie rozpoczną się operacje na komórkach macierzystych lub nie pojawi się coś, co projektuje Elon Musk z małym chipem, niestety będzie taki na zawsze” – mówi aktorka. Mimo tego, co mu się przydarzyło, Abbington zdradza, że Goodwin ciągle pozostaje optymistą. „Jest silny. Jego odwaga i siła to zdecydowanie coś, do czego aspiruję” – powiedziała.

Zobacz także: Niezwykłe przypadki raka u żołnierzy USA obsługujących broń jądrową

„Jest niesamowity, bardzo szczęśliwy i wiecznie pozytywny, to po prostu płynne słońce.” – pochwaliła postawę swojego narzeczonego. Aktorka ujawniła, że na niedługo przed operacją, która uratowała mu życie, zadzwonił do niej i powiedział, że ma zaledwie 50% szans na jej przeżycie. Podziękował jej za wspólnie spędzony czas i wyznał miłość. Para planuje pobrać się jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *