Trener reprezentacji Polski nosił Kubackiego na swoich barkach!

Trener reprezentacji Polski, Thomas Thurnbichler, wpadł w niemałą euforię po wielkim sukcesie polskich skoczków podczas Turnieju Czterech Skoczni. Na moment zapomniał o hierarchii w kadrze i w entuzjastyczny sposób wyróżnił Dawida Kubackiego.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 1 min

Bądźmy szczerzy, to był bardzo dobry Turniej Czterech Skoczni w wykonaniu Biało-Czerwonych. Dawid Kubacki zajął drugą lokatę w klasyfikacji generalnej. W pierwszej piątce zameldowało się jeszcze dwóch naszych reprezentantów: Piotr Żyła (4.) i Kamil Stoch (5.).

Nie może więc dziwić, że trener reprezentacji Polski, Thomas Thurnbichler, był bardzo dumny ze swoich zawodników. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To dla mnie niesamowity początek w zespole, a w pierwszym wielkim turnieju tak znakomite wyniki są czymś nieprawdopodobnym!” – powiedział dziennikarzom Eurosportu.

Co więcej, trener wziął „na barana” Kubackiego, aktualnego lidera Pucharu Świata. Jak wiadomo, Austriak żyje w bardzo dobrych, koleżeńskich stosunkach ze swoimi podopiecznymi, dlatego też nie miał problemu z takim gestem.

Obecnie naszych zawodników czeka krótki wypoczynek. A w przyszłym tygodniu (poniedziałek lub wtorek) powrót na skocznię – zapowiedział Kubacki. Już 14. i 15. stycznia w Zakopanem odbędą się kolejne konkursy w ramach PŚ.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *