Avril Lavigne zaręczyła się z Modem Sunem w Paryżu!

Słynna wieczna nastolatka ponownie stanie na ślubnym kobiercu! Na romantycznych zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych widzimy moment oświadczyn, które wokalistka ochoczo przyjęła.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 4 min

Około 20 lat temu Avril Lavigne byla jedną z największych muzycznych gwiazd. Jej przeboje takie jak „Complicated” czy „Sk8ter Boi” śpiewali ludzie niemal w każdym zakątku świata. Gwiazda właśnie po raz trzeci powiedziała symboliczne „tak”. Jej nowym wybrankiem jest muzyk Mod Sun. Piosenkarka nie omieszkała pochwalić się zdjęciem z uroczystej i romantycznej chwili w mediach społecznościowych. Do oświadczyn doszło pod koniec marca tego roku, ale dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym światu.

Zaręczyny odbyły się w Mieście Miłości, a Mod Sun dodatkowo zadbał o atmosferę zabierając wokalistkę na rejs po Sekwanie. Wygląda na to, że zakochał się w starszej o 2 lata wokalistce na całego.

„Wiedziałem, że jesteś tą jedyną już w dniu, w którym się poznaliśmy. Będziemy razem na zawsze, po kres naszych dni. Śniło mi się, że oświadczyłem ci się w Paryżu. Wyciągnąłem pierścionek i poprosiłem, abyś go włożyła. Uklęknąłem na jedno kolano, gdy patrzyłem ci w oczy. Jesteś zbyt piękna, abym mógł to opisać słowami. Chwyciłem twoją dłoń, wziąłem ostatni oddech i zapytałem: Wyjdziesz za mnie?”. Ona powiedziała: Tak. Kocham Cię Avril” – napisał w mediach społecznościowych Mod Sun.

Zobacz także: Drewniane bloki stoją od 25 lat i wyglądają jak nowe. Czy drewno zastąpi cegły i beton?

Para spotyka się od roku. Piosenkarka była już dwukrotnie zamężna – z Deryckiem Whibleyem (w latach 2006-2010) oraz z liderem Nickeblack, Chadem Kroegerem (w latach 2013-2015). Piosenkarka, po 14 latach od ostatniego koncertu, miała wystąpić w Polsce 2. marca 2022 w Łodzi, w Atlas Arenie. Miał być to trzeci występ Avril Lavigne w Polsce. Pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008.

Avril Lavinge w Polsce: Koncert w Łodzi

Koncert został niestety przełożony na 30 kwietnia 2023 roku. Oznacza to, że fani będą musieli odrobinę poczekać, by podziwiać gwiazdę w Polsce.

Nieznane są póki co przyczyny odroczenia wydarzenia, ale w ostatnim czasie wiele wydarzeń zostało przełożonych lub odwołanych ze względu na sytuację związaną z pandemią. Bilety na koncert wciąż możecie kupować na stronie organizatora wydarzenia.

Wokalistka wydała swój debiutancki album w 2002 roku. Promowały go takie single jak „Complicated”„Sk8er Boi” czy „I’m with You”. Pamiętacie jeszcze te hity?

Następne albumy „Under My Skin” czy „The Best Damn Thing” tylko umocniły jej pozycję na arenie międzynarodowej. O ile pierwszy z nich był wypełniony cięższym, rockowym brzmieniem i zawierał bardzo osobiste teksty („Nobody’s Home”, „My Happy Ending”), tak kolejny był dużą zmianą stylu artystki. Promujący go singiel „Girlfriend” stał się hitem zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Album zdobył w Polsce status Złotej Płyty.

Zobacz także: Ewa Farna pojawiła się na Gali Czeskich Aniołów

Do tej pory Avril Lavigne wydała sześć albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to „Goodbye Lullaby”, „Avril Lavigne” oraz zamykający jej dyskografię krążek „Head Above Water”. Wokalistka napisał także piosenki do filmów „Eragon” („Keep Holding On”) oraz „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona.

Avril Ramona Lavigne to urodzona 27 września 1984 w Belleville w prowincji Ontario kanadyjska piosenkarka pop-rockowa, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, a także projektantka mody i aktorka. Na scenie muzycznej pojawiła się w 2002 roku, wydając swój debiutancki album Let Go. W 2006 roku Canadian Business Magazine umieścił ją na 7. miejscu najbardziej wpływowych Kanadyjczyków w Hollywood. Sprzedała ponad 90 milionów egzemplarzy swoich płyt na całym świecie.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *