Coin Master hacki, triki i przydatne wskazówki dla początkujących

Gra Coin Master mimo upływu lat wciąż pozostaje na liście najlepiej zarabiających gier mobilnych w Google Play Store. Gra okazała się tak uwielbiana przez graczy na całym świecie dzięki jej nieskomplikowanej mechanice.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 6 min

Niemal każdy może rozpocząć przygodę z Coin Master i nauczyć się jej podstaw w moment. Gra jest tak prosta jak to tylko możliwe, a  celem gracza jest zbudowanie jak największej ilości wiosek przy pomocy złota, które można zebrać grając na automacie. Poniżej znajdziesz triki, porady i wskazówki do Coin Master opisane w taki sposób, aby były jak najlepiej przyswajalne nawet dla laika.

Po pierwsze, zgarnij wszystkie bezpłatne oferty! W związku z istnieniem opcji Get Free Spins w Coin Master dobrym pomysłem jest codzienne logowanie. W ten sposób możesz odebrać wszystkie gratisy w grze. Masz na przykład gratisy w ofertach, codzienne obroty i oczywiście słynny kalendarz nagród. Ten ostatni powinien być częścią twojej codziennej rutyny Coin Master.

W Coin Master możesz udostępniać karty znajomym z Facebooka. Jest to ograniczone do 5 kart dziennie. Są to sposoby na wysyłanie więcej niż 5 kart dziennie. Pierwsza to zmiana daty w telefonie. Po zmianie daty o co najmniej 24 godziny możesz wysłać jeszcze 5 kartek. Możesz to powtarzać tyle, ile chcesz. Druga metoda polega na usunięciu gry i ponownym przesłaniu jej. Po ponownym załadowaniu gry możesz wysłać jeszcze 5 kart. Tej sztuczki Coin Master możesz użyć ponownie.

Zobacz także: Mobile Strike wskazówki, hacki i triki dla nowicjuszy

Istnieje również sztuczka Coin Master, aby wykopać skarb w ostatniej dziurze. Robisz to za pomocą sztuczki z dwoma palcami. Jak to działa? Kiedy otworzyłeś już dwa otwory ze skarbem, umieść palce nad pozostałymi dwoma otworami. Następnie w tym samym czasie stuknij w oba otwory w tym samym momencie bardzo szybko i utrzymuj stukanie przez około sekundę. Otwór ze skarbem się otworzy. Uważaj, aby nie stukać zbyt wolno, w przeciwnym razie ta sztuczka nie zadziała.

Jeśli masz więcej spinów w magazynie, możesz postawić wyższy zakład. Działa to do 600 obrotów, a nawet 1000 obrotów podczas Bet Blast na raz (dla VIPów nawet więcej). Jest to bardzo przydatne w taktyce dużych rajdów. Ale jeśli wykorzystasz wszystkie swoje obroty, powrócisz do maksymalnego zakładu od 3 do 8 obrotów. Tak długo, jak nie spadniesz poniżej 100 obrotów, zachowasz możliwość obrócenia maksymalnego zakładu.

Zadbaj o aktywność swojego zwierzaka! Jeśli nakarmisz swojego zwierzaka, zyskasz dodatkowe moce na cztery godziny. Jeśli nie możesz grać przez 4 godziny to niestety będziesz stratny. Więc po prostu karm zwierzaka, jeśli możesz grać wystarczająco długo, aby w pełni się nim cieszyć. Jest tu dodatkowa sztuczka. Każdy ma darmowego zwierzaka na 15 minut aktywnego co 24 godziny. Jeśli masz tylko kilka minut na grę, użyj tego! Również jeśli jest dostępny, użyj go, gdy możesz grać dłużej. Jest to bezpłatne i nie będzie kosztować karmy dla Twojego zwierzaka.

Zobacz także: Genshin Impact hacki, wskazówki i sztuczki w krótkim poradniku

Skrzynie warto kupować w każdej wiosce. Dlaczego? Ponieważ w każdej wiosce są różne rzadkie i złote karty. Jeśli ich nie zdobędziesz, trudniej będzie je zdobyć w wyższych wioskach. Gracze mawiają, że powinieneś wydać co najmniej 1-1,5 miliarda monet w każdej wiosce na skrzynie. W niektórych wioskach jeszcze ważniejsze jest, aby zostać trochę dłużej i kupić skrzynie, ponieważ mają one jeszcze więcej złota i rzadkich kart. Są to tak zwane wioski boomu.

Jeśli możesz, spróbuj zostać graczem VIP. Aby zostać graczem VIP, musisz zostać zaproszony przez Coin Master. Nie ma innego wyjścia. Nie ma również gwarantowanego sposobu na zaproszenie. Mówi się, że musisz wydać prawdziwe pieniądze na grę i szybko awansować. Nie wiem. Nie wydałem ani grosza na grę i nie jestem jeszcze zaproszony, chociaż jestem już w wiosce 168. Ale jeśli możesz, po prostu to zrób!

Dobrym ruchem w Coin Master jest dołączenie do zespołu. Jeśli jesteś członkiem zespołu, możecie dawać sobie nawzajem darmowe spiny, a wymiana kart jest naprawdę prosta. A także gracie razem, aby wygrać niesamowite nagrody w skrzyniach w wyzwaniach Team Chest.

Zobacz także: Apex Legends Mobile wskazówki, hacki i sztuczki dla potomnych

Dołącz do grup na Facebooku dla kart kolekcjonerskich! Jeśli brakuje Ci kart, możesz je również zdobyć od innych osób. Istnieją liczne grupy na Facebooku, na których można zdobyć karty lub nimi handlować. Możesz także znaleźć nowych przyjaciół, którzy codziennie wysyłają i otrzymują spiny i monety.

Wiele osób ma drugie konto na Facebooku, za pomocą którego gra w Coin Master. Te drugie konta nazywane są kontami dla dzieci. Ludzie używają ich, aby zdobyć dodatkowe złote lub rzadkie karty, zwłaszcza jeśli zbyt wcześnie awansowali na swoim głównym koncie i przegapili kilka rzadkich lub złotych kart. Dla każdego nowego konta na Coin Master musisz mieć dodatkowe konto na Facebooku. Aby przełączać się między kontami, niektórzy używają klonera aplikacji, dzięki czemu mogą mieć wiele wersji Coin Master i Facebooka na tym samym urządzeniu.

Znasz ciekawe hacki do Coin Master, których nie znalazłeś w artykule? Zachęcamy cię do dyskusji w sekcji komentarzy.

TAGI:
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *