Czy jesteśmy świadkami powrotu Justyny Majkowskiej z Ich Troje?

Najbardziej rozpoznawalny w Polsce skład Ich Troje to oczywiście ten z początku lat dwutysięcznych. Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa oraz Justyna Majkowska stali się w pewnym momencie gwiazdami, które na koncerty przyciągały fanów z całego kraju. Dlaczego Justyna odeszła z zespołu?

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Ich Troje to z pewnością jedno z najsłynniejszych trio w całej Polsce. Justyna Majkowska nie była pierwszą jego wokalistką, lecz to ona towarzyszyła Michałowi Wiśniewskiemu i Jackowi Łągwie w najlepszym okresie ich działalności.

Głos artystki można usłyszeć w utworach takich jak „Powiedz” czy „Razem, a jednak osobno”. W grupie Ich Troje pojawiła się w 2001 roku, ale odeszła z niej po dwóch latach działalności. W tym krótkim okresie zjednała sobie fanów w całej Polsce.

W wywiadzie z serwisem „Co za tydzień” przyznała, że jest dla niej czymś niezwykłym fakt, iż fani pamiętają o niej po niemal 20 latach. „Rozumiem jak to jest, kiedy człowiek przyzwyczai się do jakiegoś głosu czy osoby. Takich komentarzy jest sporo, gdyż po odejściu z Ich Troje niewiele tworzyłam. Ale to jest miłe, że po tylu latach ludzie nadal o mnie pamiętają”.

Sporym zaskoczeniem dla fanów było jej odejście z odnoszącego sukcesy zespołu. Okazuje się, że wokalistce wcale nie zależało na wielkiej popularności, bowiem scena ją stresowała. Zawsze jednak mogła liczyć na pomoc rodziców. „Oni się cieszyli, a ja im płakałam. Pierwszy tydzień był ciężki, a oni ciągle mówili, że jestem świetna i na pewno sobie poradzę” – powiedziała Majkowska.

Zobacz także: Trenerzy The Voice Kids ujawnili swoje fobie i skryte lęki

„W Ich Troje musiałam mierzyć się z życem w stresie na okrągło. Czasem miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby, ale momentami było też sporo zabawy. Niczego absolutnie nie żałuję. Nie chciałabym cofnąć czasu”. Przez długi czas po odejściu z zespołu wokalistka zastanawiała się, w którą stronę najlepiej kierować swoje zawodowe kroki. Ostatecznie zdecydowała się na pracę w placówce zajmującej się niepełnosprawną młodzieżą.

„Kiedy odeszłam z Ich Troje, jeszcze przez dwa lata nie wiedziałam, czym będę się zajmować. Ostatecznie poszłam na oligofrenopedagogikę, a potem rozpoczęłam pracę w szkole specjalnej” – wyznała Majkowska.

Czy Justyna kiedykolwiek powróci jeszcze na scenę? Mimo uwielbienia fanów, opowiada o nim z dosyć widocznym dystansem. Majkowska, mimo że nie zajmuje się już muzyką na stałe, to w ostatnim czasie nagrała kilka utworów. Planuje je wydać, lecz raczej nie zapowiada to jej pełnego poświęcenia się muzyce.

„Trochę się przed tym wzbraniałam. Nie mam czasu na wielki powrót. Nie wiem nawet, jak miałabym to zrobić, bo pracuję na pełen etat i mam troje dzieci na chacie. Ale rzeczywiście nagraliśmy z Piotrem Cajdlerem kilka utworów” – poinformowała gwiazda.

Zobacz także: Trasa koncertowa Celine Dion niestety znowu przełożona

Zespół „Ich Troje” powstał w Łodzi w 1995 roku, a w jego skład wchodziło troje muzyków: wokalista Michał Wiśniewski, gitarzysta Jacek Łągwa oraz piosenkarka Magdalena Pokora, znana też jako Magda Femme. Ich pierwszy wspólny album wydany w tym samym roku nosił nazwę Rock’n’Villon.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *