Duże zainteresowanie serialem „The Last of Us”, aplikacja HBO Max nie wytrzymała

Właśnie miała miejsce premiera pierwszego odcinka serialu "The Last of Us" zrealizowanego na podstawie popularnej serii gier o tym samym tytule. Przewidywano, że produkcja od samego początku przyciągnie przed telewizory rzesze fanów gry, nie mówiąc już o tych, którzy nie są zaznajomieni z historią, a byliby chętni ją poznać. Widzów było tak wiele, że zawiesili HBO Max w dniu premiery!

Fomen Fomen
Przeczytasz w 2 min

Mowa o serialu „The Last of Us”, który miał swoją premierę 16 stycznia 2023 roku. Od tej chwili odcinki będą się pojawiały regularnie, co tydzień, w każdy poniedziałek. Produkcję możecie obejrzeć w serwisie streamingowym HBO Max. Co ciekawe, przez ogromne zainteresowanie premierą nie obyło się bez komplikacji. Widzowie bowiem masowo zgłaszali problemy z aplikacją w dniu premiery.

Serial „The Last of Us” już w chwili zapowiedzi wzbudzał duże zainteresowanie. W dniu premiery wielu widzów zasiadło przed telewizorami, aby poznać lub przypomnieć sobie przygody Joela i Ellie w postapokaliptycznym świecie.

@tererestationpy THE LAST OF US COMPARATIVE #hbo #hbomax #thelastofus #thelastofushbo #pedropascal #bellaramsey #naugthydog #playstationstudios #tererestationpy ♬ sonido original – Tererestationpy

Śmiało można rzec, że serial miał doskonały debiut. W samych Stanach Zjednoczonych premierę serialu oglądało 4,7 miliona osób! Jak się okazało, aplikacja HBO Max nie była gotowa na taką ilość oglądających. Użytkownicy aplikacji zaczęli masowo skarżyć się w mediach społecznościowych na liczne problemy. Jedni informowali, że aplikacja serwisu streamingowego w ogóle stała się niedostępna, a inni wskazywali błąd pojawiający się przy próbie odtworzenia pierwszego odcinka serialu.

Zobacz także: Call of Duty: Mobile porady, hacki i sztuczki ułatwiające grę

Co ciekawe, podobne sytuacje miały już miejsce i to całkiem niedawno. Awarie serwisów czy aplikacji nie są niczym nowym przy tak obleganych wydarzeniach. Ostatnio podobny los spotkał serwery Amazon Prime Video w czasie premiery serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”.

@andr.edits_ „your watch is broken” #thelastofus #tlou #thelastofusseries #hbomax #pedropascal #bellaramsey #joelmiller #elliewilliams #foryou #edit ♬ som original – andré

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to odcinek wprowadzający nie zawiódł. Fani serii na pewno będą poszukiwali elementów łączących serial „The Last of Us” z grą. Między innymi na TikToku już po pierwszym odcinku można obserwować, jak użytkownicy starannie porównują obie produkcje, zestawiając ze sobą sceny lub kadry z serialu i gry. Jak się okazuje, podobieństwo może być zaskakujące. Uwaga: filmy zawierają spoilery!

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *