Dzień dobry TV gdzie obejrzeć
Dzień dobry TV cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,4 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia, Dramat, Romans


Czas trwania

1h 42m


Data wydania

10.11.2010


Oryginalny tytuł

Morning Glory


Twórcy

Roger Michell


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG-13

Dzień dobry TV (2010)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Dzień dobry TV w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Becky Fuller, młoda producentka telewizyjna, dostaje wyjątkową szansę na pracę w Nowym Jorku nad porannym programem telewizyjnym. To, co na początku wydaje się być fantastyczną okazją, szybko przekształca się w trudne do zniesienia wyzwanie. Dwójka prezenterów programu, arogancki Mike i elokwentna Colleen, zaczynają ze sobą otwartą wojnę na antenie. Aby utrzymać swoją pracę i zyskać szacunek w branży, Becky musi wykorzystać całą swoją kreatywność i determinację. Chce przekształcić nieustanne konflikty między prowadzącymi w atrakcyjne i chętnie oglądane show telewizyjne.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Dzień dobry TV w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Dzień dobry TV Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne