Bardotka gdzie obejrzeć
Bardotka cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

100% ocena 1 0 1


Gatunek

Dramat


Czas trwania

52m


Data wydania

08.05.2023


Oryginalny tytuł

Bardot


Twórcy

Danièle Thompson, Christopher Thompson


Kraj produkcji

Francja


Bardotka (2023)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Bardotka w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

„Bardotka” to sześcioodcinkowy serial biograficzny przedstawiający życie ikonicznej francuskiej aktorki XX wieku – Brigitte Bardot. Bardot, będąca od dziesięcioleci symbolem Francji i jej kinematografii, to aktywistka walcząca o prawa zwierząt. Serial zaczyna się w 1949 roku, gdy 15-letnia Brigitte uczęszcza do szkoły baletowej i dorasta w surowym, mieszczańskim środowisku. Młoda dziewczyna marzy o karierze tancerki. Jej wyjątkowa uroda sprawia, że zdjęcie Brigitte pojawia się na okładce renomowanego magazynu ELLE. A to staje się dla niej przepustką do świata show-biznesu i przynosi pierwsze miłości.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Bardotka w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Bardotka Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne