A Shop For Killers gdzie obejrzeć
A Shop For Killers cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

100% ocena 3 0 1


Gatunek

Kryminał, Dramat, Tajemnica, Akcja i Przygoda


Data wydania

17.01.2024


Oryginalny tytuł

킬러들의 쇼핑몰


Twórcy

Gang Ji-yeong


Kraj produkcji

Korea Południowa


A Shop For Killers (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial A Shop For Killers w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Jian, która po nagłej śmierci swojego wujka staje się jego jedynym spadkobiercą, odkrywa tajemniczy sklep, który prowadził. Zaczyna zadawać sobie pytania: kim naprawdę był jej wujek i jaki interes prowadził? Zanim jednak zdąży dojść do jakichkolwiek wniosków, atakująją nieznane osoby, zdeterminowane, aby przejąć towar pozostawiony przez wujka. Teraz, pozostawiona sama sobie, Jian musi stawić czoła wyzwaniom. I odpowiedzieć na pytanie: czy uda jej się przetrwać w tym niebezpiecznym świecie?

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć A Shop For Killers w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

A Shop For Killers Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne