Marry My Husband gdzie obejrzeć
Marry My Husband cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 2


Gatunek

Sci-Fi & Fantasy, Dramat


Data wydania

01.01.2024


Oryginalny tytuł

내 남편과 결혼해줘


Twórcy

Shin Yoo-dam


Kraj produkcji

Korea Południowa


Marry My Husband (2024)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Marry My Husband w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Kiedy Ji-won, 37-letnia pacjentka chora na raka, odwiedza swojego męża i najlepszego przyjaciela, zdaje sobie sprawę, że całe jej życie było kłamstwem. Co gorsza, ginie tragiczną śmiercią z rąk męża. Czy sprawy potoczyłyby się inaczej, gdyby dokonała innych wyborów? Na szczęście dla Ji-won otrzymuje szansę przepisania swojego losu, gdy odrodzi się jako młodsza wersja. Tym razem przysięga, że będzie wieść szczęśliwe życie. Ale najpierw przychodzi zemsta. Jej plan? Wydać za mąż swoją obecnie najlepszą przyjaciółkę za kłamliwego i zdradzającego męża.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Marry My Husband w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Marry My Husband Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne