Koyaanisqatsi gdzie obejrzeć
Koyaanisqatsi cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 8,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Dokumentalny


Czas trwania

1h 27m


Data wydania

27.04.1983


Oryginalny tytuł

Koyaanisqatsi


Twórcy

Godfrey Reggio


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

NR

Koyaanisqatsi (1983)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Koyaanisqatsi w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

"Koyaanisqatsi" jest słowem z języka Indian Hopi, oznaczającym "życie w szaleństwie, życie w pośpiechu, życie wymagające zmiany". Film ten nie posiada komentarza ani narracji. Głównym "bohaterem" jest Ziemia. Twórcy filmu, z nutą przestrogi, przedstawiają naszą planetę poprzez kontrast między dziką przyrodą a szybkim, chaotycznym tempem życia w miastach.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Koyaanisqatsi w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Koyaanisqatsi Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne