Jentł gdzie obejrzeć
Jentł cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Dramat, Muzyczny, Romans


Czas trwania

2h 12m


Data wydania

18.11.1983


Oryginalny tytuł

Yentl


Twórcy

Barbra Streisand


Kraj produkcji

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

PG

Jentł (1983)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Jentł w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Film rozgrywa się na początku XX wieku. Opowiada o Yentl, młodej i niezwykle zdolnej dziewczynie, która buntuje się przeciwko ortodoksyjnej tradycji zakazującej kobietom edukacji. W dążeniu do zdobywania wiedzy, Yentl decyduje się przebrać za chłopca i zdać egzaminy na studia. Pod męskim imieniem Anshel, dzięki swojej inteligencji, szybko zyskuje popularność wśród innych studentów. Sytuacja staje się skomplikowana, gdy Yentl, jako Anshel, zakochuje się w jednym ze swoich szkolnych kolegów.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Jentł w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Jentł Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne