Smartfon gdzie obejrzeć
Smartfon cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Dramat, Horror, Tajemnica


Czas trwania

1h 28m


Data wydania

20.10.2023


Oryginalny tytuł

Cellphone


Twórcy

Luke Sommer


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Smartfon (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Smartfon w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Po tragicznym wypadku samochodowym, który pozbawił życia narzeczonego Wynne, kobieta tymczasowo wprowadza się do domu przyjaciela. Wkrótce zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk, które zdaje się dostrzegać wyłącznie za pośrednictwem swojego telefonu. Podążając za tajemniczym głosem dochodzącym ze stodoły, napotyka na miejscowego ekscentryka, Chrisa, który pasjonuje się renowacją starych samochodów. Jego gadatliwość pozwala Wynne poznać opowieści o ludziach, którzy zamieszkiwali dom przed nią. Zmaga się z powracającymi wspomnieniami o ukochanym i halucynacjami widzianymi przez telefon. Wynne zaczyna wątpić w swoją percepcję rzeczywistości i postanawia rozwikłać tajemnicę losów poprzednich mieszkańców.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Smartfon w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Smartfon Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne