Maja Cembrzyńska zabiera głos po finale Voice of Kids

"Dałam z siebie 100 procent, duma" - napisała na swoim Instagramie Maja Cembrzyńska, finalistka 5-tej edycji "The Voice Kids" w drużynie Barona i Tomsona. "Było fenomenalnie" - skomentował w programie jej występy Dawid Kwiatkowski.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 2 min

Podczas wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids” wystąpiło dziewięciu uczestników: Julia Bieniek  , Mateusz KrzykałaMax Kononow (drużyna Cleo), Tosia Zakrzewska,  Ida WargskogMaja Cembrzyńska (ekipa Tomsona i Barona) oraz Laura Bączkiewicz, Alicja GórzyńskaPiotrek Pączkowski (podopieczni Dawida Kwiatkowskiego).

Trenerzy po zakończeniu występów swoich drużyn wybrali po jednej osobie, która przeszła do drugiego, ostatecznego etapu finału. Awansowali Mateusz Krzykała, Alicja Górzyńska i Maja Cembrzyńska. Głosami telewidzów zwycięzcą został Mateusz Krzykała.

Trzynastoletnia Maja Cembrzyńska w finale zaśpiewała „Happier Than Ever” Billie Eilish, „Differences” Afromental (wspierana przez Tomsona i Barona) oraz „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Trenerzy byli pod dużym wrażeniem popisów nastolatki.

„Jesteśmy z ciebie strasznie dumni. Aż się jąkam, tak jestem podjarany” – pochwalił ją Tomson. „Było fenomenalnie, brawo” – skomentował Dawid Kwiatkowski. „Bardzo ci dziękuję za ten występ” – powiedziała Cleo.

Maja w krótkich słowach podsumowała swój udział w programie na Instagramie, składając jednocześnie gratulacje dla Mateusza Krzykały.

„Program się zakończył. Dałam z siebie 100%, duma 🙂 Dziękuję wszystkim tym, którzy we mnie uwierzyli i ze mną byli, w szczególności mojej mamie” – napisała.

Zobacz także: Czy jesteśmy świadkami powrotu Justyny Majkowskiej z Ich Troje?

Kim jest Maja Cembrzyńska?

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie programu The Voice Kids, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że młoda uczestniczka programu ma 13 lat. Do muzycznego talent show TVP przyjechała z Dąbrowy Górniczej. Tam na co dzień uczy się w szkole oraz stale kształci swoje umiejętności wokalne.

Maja zaczęła interesować się muzyką, gdy jeszcze w przedszkolu wygrała konkurs piosenki. Pięciolatka już wtedy nie miała sobie równych. Oprócz wokalu, uczy się również grać na pianinie, a w przyszłości chciałaby dołączyć do tego perkusję. Już teraz nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Dodatkowo nastolatka chętnie uczy się języków obcych, zwłaszcza angielskiego i francuskiego. Maja interesuje się również modą. W wolnych chwilach często sięga po książki i gotuje. Oprócz tego chętnie spotyka się ze znajomymi oraz ogląda seriale.

Wśród przyjaciół i znajomych dziewczynka ma opinię bardzo kontaktowej. Nie boi się nawiązywać znajomości i poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *