Rafał Brzozowski spędził majówkę w Disney World

Takiej wspaniałej majówki Rafałowi Brzozowskiemu mogłaby pozazdrościć niejeden polski gwiazdor. Artysta najpierw poleciał do Nowego Jorku, a obecnie wypoczywa na Florydzie, gdzie realizuje swoje marzenia z dzieciństwa, odwiedzając Disney World w Orlando.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 3 min

Prowadzący program „Jaka to melodia?” zameldował się na Instagramie w Nowym Jorku. Do zdjęcia, na którym zapozował na tle Manhattanu, dorzucił notkę: „Lubię wracać tam, gdzie byłem już” parafrazując słowa piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Więcej napisał w kolejnym poście – tym razem z Florydy. Tam z kolei zawitał do Disney Worldu w Orlando. Na fotce z tej wycieczki, w kadrze z Brzozowskim jest pomnik założyciela rozrywkowego imperium, Walta Disney z Myszką Miki i kultowy Zamek Kopciuszka.

„Chyba każdy z nas ma w sobie trochę z dziecka, a czas na spełnianie marzeń z dzieciństwa u każdego przychodzi w różnym wieku” – napisał znany piosenkarz i prezenter.

„Disneyland był dla mojego pokolenia wielkim marzeniem nie tylko o Ameryce, ale przede wszystkim zostaliśmy w dużej mierze wychowani na postaciach z tych kultowych kreskówek i bajek. Dzisiaj z ciekawości jestem tutaj i powiem wam, że jest naprawdę fantastycznie. W końcu, kto z nas nie zna Myszki Miki i Kaczora Donalda? Samo ich spojrzenie daje sporo radości w sercu. Serdeczności z Orlando.” – tak brzmi najnowszy wpis Brzozowskiego.

Disney World w Orlando funkcjonuje od 1971 r. Jest to drugi najstarszy z kompleksów rozrywkowych Disneya, jako pierwszy, w 1955 r. zaczął działać obiekt w Anaheim pod Los Angeles. Na Florydzie zajmuje powierzchnię ponad 100 km kw. Na cały kompleks składają się 4 parki tematyczne oraz dwa parki wodne.

Zobacz także: Eurowizja 2022: jak Krystian Ochman dba o głos?

Brzozowski swoje wakacje za oceanem połączył z obowiązkami służbowymi, w New Jersey poprowadził bankiet z okazji 70. urodzin najstarszego polonijnego klubu sportowego na Wschodnim Wybrzeżu – Vistuli Garfield.

Rafał Brzozowski to znany polski piosenkarz i twórca muzyki pop, który w 2021 roku reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Swoją karierę zawdzięcza on udziałowi w programie The Voice of Poland, w którym pojawił się w pierwszej jego edycji. Brzozowski wystąpił także w show Dancing with the stars.

Rafał Brzozowski urodził się w Warszawie, lecz dorastał w Nowym Dworze Mazowieckim. Jego ojciec był odnoszącym sukcesy zapaśnikiem, który zajął pierwsze miejsce w światowym Festiwalu Zapaśniczym w Tokio. Brzozowski ma dwóch braci: młodszego o 2 lata Pawła i młodszego o 17 lat Adama.

Z wykształcenia wokalista jest nauczycielem wychowania fizycznego, ukończył warszawski AWF. Podobnie jak jego ojciec trenował przede wszystkim zapasy, a w 2006 roku zdobył nawet brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach.

Brzozowski bardzo chroni swoje życie prywatne i raczej niechętnie opowiada o nim w wywiadach. W latach 2013–2021 był w stałym związku z modelką Anną Tarnowską. Po rozstaniu pary pojawiły się plotki, że artysta spotyka się z Edytą Górniak. Ci jednak utrzymują, że łączą ich wyłącznie kontakty biznesowe i przyjacielskie.

Zobacz także: Sidney Polak wreszcie zabrał głos po wypadku
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *