Efekt ćmy gdzie obejrzeć
Efekt ćmy cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 6,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Komedia


Czas trwania

18m


Data wydania

30.07.2021


Oryginalny tytuł

The Moth Effect


Twórcy

Nicholas Boshier, Jazz Twemlow


Kraj produkcji

Australia


Efekt ćmy (2021)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Efekt ćmy w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

"Polowanie na ćmy", reżyserii Michała Rogalskiego, to serial ukazujący życie trzech kobiet w Warszawie roku 1905. Różnią się one pochodzeniem i statusem ekonomicznym. Produkcja ta otwiera się mocną sekwencją scen, które ukazują przemoc wobec kobiet. Główna bohaterka, Aleksandra, znana również jako Yvette (w tej roli Sonia Mietielica), wychodzi z aresztu dzięki mężczyznie zajmującym się handlem kobietami i zmuszaniem ich do nierządu. Z aresztu trafia do podrzędnej meliny, gdzie mężczyźni czekają, by skorzystać z jej usług. Serial rzuca widzów w sam środek realiów życia pod carskim panowaniem w Warszawie, odsłaniając też działania Ochrany. Czyli tajnej policji carskiej, która prowokuje zamieszki uliczne w celu manipulowania skonfliktowanym społeczeństwem. Opowieść ta jest mocnym i poruszającym spojrzeniem na trudne losy kobiet w tamtym okresie. A także na skomplikowaną sytuację polityczną i społeczną.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Efekt ćmy w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Efekt ćmy Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne